Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma más Babája is ilyen álomszu...

Ma más Babája is ilyen álomszuszi?

Figyelt kérdés
Mi 7 hetesek vagyunk ,most éjjel -először- végigaludt 8 órát,evett pici játék,majd 1,5 óra alvás,és kezdődik elölről!Remélem csak a front miatt van.
2009. máj. 5. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Holnap jön az eső. Had aludjon, ha ez esik jól Neki!!!

Aludj Te is egy nagyot.:))))))))

2009. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hónapos, de ma ő is sokat húzza a lóbőrt. Front van. Ez még mindíg jobb mintha üvőltene egész nap. Használd ki és próbálj te is pihenni, aludni egy kicsit.
2009. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na az enyém jó hangos most is. Akkorákat kurjongatott reggel is a boltban. :-) Ránk úgy látszik másképpen hat. 6 hós kissrác anyuja
2009. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 20 hós kislányom most aludt el hál' Istennek, mert eddig rettenet nyügi volt, semmi nem tetszett neki. Nekünk a front mellett még a fogzás is közrejátszik, nagyőrlőt növesztünk épp... :-(
2009. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én babám (5hó) reggel óta megállás nélkül rugizik :)

Most épp az ölemben ül, és innen megy a rugibugi :)

Esélyünk nincs alvásra...

2009. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én 4 hós fiam reggel 8:15.-kor kelt fel. De már 9:50.-től újra alszik, tehát már több mint 3 órája. :-)))
2009. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen! Az enyém is elég sokat alszik ma! (9 és fél hós)
2009. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi ma még nem aludtunk. Pedig többször is letettem, de csak sírt. Mondjuk kicsit taknyos is, már aggódtam. Remélem a front miatt van.
2009. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 13 hetes, hetek óta alig alszik nap közben. Tegnap egész nap evett, ma meg 9-kor szopizott utoljára, utána egy kis altatónak, dél óta meg húzza a lóbőrt. Én sem értem! De utána legalább egy jó nagyot eszizik.
2009. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!