Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire utalhat a túlzott aluszék...

Mire utalhat a túlzott aluszékonyság és milyen tünetek kísérhetik még amik veszélyesek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy állítólag hogy az agyhártyagyulladás is aluszékonyságot okoz.De nyilván akkor még más tünet is van.Vagy egyéb?Kislányom 11 hetes és eddig már a 4óránkénti evések közt mindig fent volt 1-2órát.Ma viszont minden evés után bealszik és a következőre jó ha felébred, de volt,hogy én ébresztettem.Ja, és az éjszakát is átaludta,reggel is én keltettem(fél9kor).

Volt már hasonló valakivel?Vagy most fog esetleg nagyot nőni/fejlődni és megnőtt az igénye?Létezik ez?


2009. máj. 4. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ne idegeskedj ,semmi baja nincs!Eszik iszik rendesen?Aluszékonyságot okozhat a sárgaság /DE azt észrevennéd/,a kiszáradás sztem azt is/Hasmenés stb/az agyhártyagyulladás pedig iszonyu fájdalommal jár/Tarkómerevség sikitó sirás,kutacs kidomborodása láz stb!Ma front van ,itt nálunk már szakad is az eső!Az én kislányom is ma nagyon nyügi:S Üdv:7 hónapos kiscsajszi anyukája
2009. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.A felsoroltakat nyilván észrevenném, és ma már semmi baj nincs csak túlaggódtam!:-)De köszi a megnyugtató választ!
2009. máj. 5. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!