Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést vegyek 9...

Milyen autósülést vegyek 9 hós babámnak? A 0-18 kg-ig típusú jó? Mire figyeljek? Mi az, amit "tudjon" a szék?

Figyelt kérdés
nagyon széles a választék. árban is nagy a szórás. 17 ezerért láttam egy pécsi boltban. nem túl olcsó? úgy értem az olcsósága ellenére elég biztonságos?
2009. máj. 4. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már ne vegyél 0-18-ast(az olyan, mint a hordozó, nem tud ülni benne), csak 9-18-ast vagy 9-36-ost(amiben már ül). A ezlőző azért jobb, mert nem lehet szétszedni, így stabilabb, az utóbbit szét lehet szendi, végül csak ülésmagasító lesz-de sokan mondják, hogy ezért nem stabil. Ha hosszú távon is hasznájátok (pl 4 órás utázások) akkor jó , ha dönthető.

Mi 22.000 -ért vettük, tökéletes.-)

2009. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ez a 17 ezerért kapható ülés leírása:


REMI PLUS PIKOLO extra széles biztonsági autóülés, 0-18 kilóig, kényelmes, széles magas háttámla, különleges kialakítású, 5 pontos párnázott biztonsági övvel, több fokozatban dönthető, levehető, mosható huzat. 1 év garancia.

2009. máj. 4. 17:16
 3/10 A kérdező kommentje:
milyen márkájú a ti ülésetek?
2009. máj. 4. 17:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia.Mi Bébé Confort Axiss ülést vettünk,9-18 kg-ig használható,nagyon nagyon jók a tesztjei,igaz,nem olcsó,80 ezer ft volt.Ez forgatható,kitűnő fej,oldal és csípővédelemmel van ellátva,központi övfeszítős,és persze dönthető.Én biztos,h nem ennék neve nincs,vagy túl olcsó ülést.Érdemes a neten megnézni a teszteket,és az alapján dönteni.
2009. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi nemrég vettünk a 7 honapos 9 kg-os fiamnak 0-18kgig jo giordani zerouno gyerekülést 25ezerért itt a neten a panda webáruházbol!Nagyon tetszik kényelmes,nem szük,dönthetö és ülni is tud benne,azén babám is kinötte a hordozot 74cm és néztük a 9-töl kezdödö üléseket de azok olyan nagyok és elveszett benne az a "pici"baba ezért döntöttünk ez melett!
2009. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. hát 80 ezerért biztos, hogy nem tudunk venni. bízom benne, hogy találok olcsóbbat is.
2009. máj. 4. 17:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia.Lehet kapni 9-18kg-ig,9-25kg-ig,9-36kg-ig is gyerekülést.A 0-18-ig már nem érdemes venni.Nekünk 9-25kg-ig van.Az jó,ha dönthető,mert akkor tud aludni is benne.Jó ha van hozzá szűkítő,de nem muszáj.Ha szabványnak megfelel E3-E4 akkor jó.Sok márka létezik,nem muszáj nagyon drágán venni.Pl.Pierre Cardin stb.Lehet ebben a márkában is van amit írtál 9-x kg-ig is.
2009. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok.Pl.itt tudsz csemegézni.

[link]

2009. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi maxicosi priori xp-t használunk. Ez akkortól használható, amikor már tud ülni a baba. Több fokozatban dönthető, így kényelmesen tud benne aludni a gyerek. Nagyon szereti a kislányom! Újonnan kb. 6o ezerbe kerül, de mi a vaterán vettük 25-ért. Szerintem érdemes körülnézni az aukciós oldalakon (persze nem tudom, hogy nálatok szóba jöhet-e használt vagy inkább újat vennétek). Ja és szerintem se o-18kg-ost vegyetek, inkább 9-18kg-ost.
2009. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi ilyet kaptunk ajándékba. Én bizti nem vettem volna meg, de ha már itt van... most még csak 6 hós, tehát tökéletes, azonban 9-11 hó körül le fogom cserélni.
2009. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!