Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos baba nyalokàv...

6 honapos baba nyalokàval a kezében?

Figyelt kérdés

Az én babàm 2 honapos.

Nekem eszem àgàban sem lenne semmi édességet 1 éves kora elött kiprobàltatni(utàna se rendszeresen)a szomszédom meg kinnt ül a hat honapos gyerekkel,ös büszkén mutatja hogy a gyerek a nyalokàt màr tudja fogni,és a szàjàba tenni.

Sajàt szememmel làttam,azt hiszem csalodtam..

Mi a véleményetek?


2009. máj. 4. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy az anyukának nem lehet túl sok esze... Egy ekkora babának, de még a nála idősebbeknek sem kell nyalókát adni. A cukorka, nyalóka - mivel tovább van a szájában - jobban rontja a fogakat, mint a csoki (bár azt se adnék ilyen piciknek).
2009. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem rég, pár kérdéssel előtted tettem fel én is ezt az édességes, nasis kérdést. Olvasd el a válaszokat, érdemes, mert én is azt hittem csak én vagyok csoki, cukorka ellenes, és majd meglátod mennyien így látják még, hogy nem kell még nekik a felesleges nass ... persze fogsz találni más véleményt is.
2009. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Elég buta lehet a baba anyukája! Szóhoz sem jutok, nem tudok mit mondani arra, hogy egy 6 hós baba már nyalókázik! Nem hogy 1 éves koráig, utána sem feltétlen kell rászoktatni a babát az édességre, pláne nem a cukorra.
2009. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Háát, én biztos nem adnék 6 hónapos baba kezébe nyalókát!!! Kissé felelőtlen az ilyen anya!!! Nekem 1 éves a kislányom és még most is kerülöm a cukros dolgokat az étrendjében!!! Ráér arra majd késöbb! Most érezze az igazi gyümölcs, zöldség ízét és ne a cukrot...
2009. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Büszke lehet arra,hogy ennyire primitív.

Szerintem sok ilyen szülő már a baba születése után cici helyett ilyennel "büszkélkedne".Én is láttam már hasonlót.Hát,...egészségükre(csak a babát sajnálom ilyenkor.)

2009. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes,sosem hallottam még ilyenről.Minden esetre 6 hónapos korban ez elég ijesztő.Olyakor kezdik mg a hozzátáplálást is,e rögtön nyalókával kezdeni.Vicces:D

Nos,majd olyan 2 éves kora körül én adok a gyerekemnek édességet,de addig csak fejlődjön.Épp vmelyik nap volt a fókuszban ilyen és ott is mondta az anyuka,hogy ő sem adott nekik édességet és amikor először láttak,rávetették magukat.Úgyhogy egy kevés nem árt nekik,de akkor már inkább teljes kiőrlésű csokis vmi,mintsem nyalóka és akkor sem fél évesenXD,hová tart a mai világ...

2009. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
nem hiszem hogy bárki irt volna egyetértő véleményt a nyalókás anyukával.
2009. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
nyalókás anyuka, ha így folytatja, majd gondolkodhat, hogy mitől túlsúlyos már 1 évesen a gyereke....
2009. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy ha már önállóan és rendesen tud fogat mosni, akkor ehet néha ilyesmit. Szóval 3-4 évesen. Amúgy nekem is azt mondta egy ismerősöm, hogy az ő gyereke csak úgy ette meg az ebédet 6 hósan, hogyha kapott utána csokit. Érdekes, az enyém enélkül is megeszi és ha én eszek csokit és kér, csak azt mondom, hogy ez nem babának való és megérti. Most két éves.
2009. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat,igaz meglepödtem,hogy mindenki le van pontozva,mégis mindenki egy véleményen van...Sajnàlom,nem én voltam.

Nos akkor jol gondoltam,amit gondoltam,azt hittem csak tapasztalatlan vagyok,de ugy làtszik,hogy felelötlenség volt!

2009. máj. 4. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!