Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Butaság hogy 10 hónapos...

Butaság hogy 10 hónapos kislányomnak nem nagyon szeretnék adni nasit?

Figyelt kérdés
(gondolok itt túrórudi, puding, csokis dolgok) Mindenhonnan azt kapom hogy csak egy kicsit, meg miért ne, meg ha kinézi a számból akkor adjak. Én szerintem lesz még elég ideje ilyeneket enni. Én egyenlőre maradnék a zöldség, gyümölcs, főzelék kategóriában. Felesleges vagy jól csinálom?
2009. máj. 4. 11:35
1 2
 11/13 vav22 ***** válasza:
100%
Én is így fogom csinálni. Persze ha nagyobb lesz akkor azért néha belefér majd valami. De ameddig csak lehet tőlem nem fog csokit meg cukrot meg ilyeneket kapni. Próbálok majd egészséges finomságokat adni neki. Amúgy egyik ismerősöm így neveli a gyerekét/mostmár gyerekeit és a nagyobbik, aki 6 éves olyan szép fogakkal rendelkezik,hogy messze felülmúlja az átlag 6 éveseket sőt... Ráadásul amikor vmi antioxidáns-szintet vagy mit mértek nála, neki lett a legjobb eredménye. Azóta persze már neki is megvan engedve néha egy kis nasi, mert ugye egy óvodástól már nehezebb megvonni meg szívtelenség, de a mértékletesség a fontos és hogy a nasik nagy része inkább egészséges legyen vagy gyümölcs. Nagyon jól látod a dolgokat szerintem!
2009. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém lassan 1 éves,és még soha nem kapott ilyeneket.Egyedül babakekszet,és baba pudingot adok neki.Sztem teljesen felesleges,lesz még elég ideje ilyeneket enni.Én úgy gondolom,mivel nem is tudja,h mit nem kap,nem is tudja,h az finom-e vagy sem(ezért utálom,amikor az én rokonaim is azzal csesztetnek,h miért vonom meg tőle a finomságokat).
2009. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jól csinálod. Az enyém is egy éves, és ő sem kapott még soha. Egyetlen dolog, amit édességet kap az az édesfehér aktivia, azt is heti egyszer. Nem is szabad rászoktatni őket a nasir, mert ezzel a nem megfelől táplálkozási irényba vezetjük őket. Ezek amúgy sem ennivalók, hanem inkább élvezeti cikkek. Mi sem eszünk ilyeneket a párommal. A piciknek a legfontosabb a sok gyümi és zöldség.

Ha valami finomat akarnál adni neki, egyen általad készitett gyümölcsös túrót, vagy szintén általad készitett gyümölcsjoghurtot. Nálunk általában ilyesmi az uzsonna és nagyon szereti a pici.

Ha meg rágcsálni akar ott a kölesgolyó, amit szintén nagyon szeret.

2009. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!