Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Butaság hogy 10 hónapos...

Butaság hogy 10 hónapos kislányomnak nem nagyon szeretnék adni nasit?

Figyelt kérdés
(gondolok itt túrórudi, puding, csokis dolgok) Mindenhonnan azt kapom hogy csak egy kicsit, meg miért ne, meg ha kinézi a számból akkor adjak. Én szerintem lesz még elég ideje ilyeneket enni. Én egyenlőre maradnék a zöldség, gyümölcs, főzelék kategóriában. Felesleges vagy jól csinálom?
2009. máj. 4. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.Én is így szeretném majd csinálni.:)
2009. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok ilyen szigorú :) Köszönöm
2009. máj. 4. 11:41
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha te eszel, akkor azért adj neki, mert megkívánja. Vagy akkor ne egyél őelőtte. Téged is megkínál, ha valaki a jelenlétdben eszik, nem?
2009. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom mint te.Leginkább az általad felsoroltakra van szükségük és amit ugye még nem ismernek az nem is hiányzik.Később úgyis fognak édességet enni.Ők még ilyen pici korban nem igénylik a nasit az biztos.
2009. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
én egészen addig így gondolkoztam, míg eljutottunk egy olyan időszakhoz, hogy nem akart enni. nem fogadott el semmit, sem cumisüvegből, sem kanállal. néhány kanál gyümit evett, aztán csak csapkodott ész nélkül. elkeseredésemben megpróbáltam mindent nála, így aztán a gyümölcsös, bébiknek való joghurtnál kötöttünk ki. azt bevágta, volt, hogy 2-t egyszerre. így abban az időszakban azt adtam neki, mert azt megette. viszont mióta jó evő, próbálom kiiktatni ezeket én is a napi étkezésekből!
2009. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Azért direkt szivózni nem kell vele.Ésenni nem csak a táplálék miatt kell hanem élvezetből is! Csinálj neki te értékes, egészséges finomságot. Házi túrókrémet, babasütit, házi gyümölcskrémet, kompótot. Olyat, ami finom, de egészséges is. Nem főételre gondolok, hanem csemegére. S egyétek ti is azt. De ha meglátja, s kap egy pici fagyit, sütit, ilyesmit, attól még semmi baja nem lesz. Az nem étkezés, csak játék és tapasztalat az érzékszerveknek. S bekapcsolódás a nagyok világába. Részvétel a közös programban. Úgyis egészségesen etetetd, az a falat az étkezésben nem oszt nem szoroz. Viszont élmény neki, új ismeret.
2009. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj ha mindig akkor kapna enni amikor meglát valakit hogy eszik, akkor reggeltől estig enni, hol maradna a rendszeresség?
2009. máj. 4. 11:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kisfiam is 10 hónapos.Én 9 hónaposan el kezdtem adni neki ezeket,de már megbántam.Sajnáltam,hogy ő nem ehet ilyen finomságokat.Aztán egyszer csak kipattogott az arca.Nem tudtuk mitől,gondoltunk a melegre,a fogára mindenre.4 napja nem adok neki se túrórudit,se krémtúrót,se joghurtot,se kinder tejszeletet és teljesen elmúltak a kiütések.Csak arra tudok gondolni,hogy ettől volt.Lehet,hogy sok volt neki.Ráérek még vele 1 éves kora után is.
2009. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg szokott kapni abból amit eszünk egy egy falatot, csak akkor el felejti a főétkezést és abból már nem kell neki.
2009. máj. 4. 11:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen dolgokat (túrórudi, csokis puding...) csak 2 éves kor körül kaphat. Én sem adok neki semmi ilyet és az én családom is baszogat emiatt. Csak babapiskótát kap, azt is csak ritkán és kenyérsarkot. (10 hónapos)
2009. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!