Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "csősapkát" lehet még kapni?...

"csősapkát" lehet még kapni? Vagy mi az új neve?

Figyelt kérdés

Emlékeztek rá? gyermekkorom divatja volt, ami nem most volt, vagy 25 éve. biztosan tudjátok mire gondolok. belebújós volt, és mint egy sál olyan volt a nyaka. bojt helyett hosszú valami volt rajta. teszveszen nem találtam ilyen néven sapit. férjem most említette hogy 14 hónaposunknak milyen jó lenne egy olyan-.

lehet még kapni valahol?


2011. okt. 23. 18:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem és idén is láttam a Decathlon-ban. Csak nincs bojtja ha úgy is jó nézd meg ott.
2011. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
decathlon, 2 hete voltam ott kb, és volt, lila, piros, és barna színben. termó anyagból. kb 2000 ft volt.
2011. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A Brendon most hirdeti az újságjában, meg a honlapon is


[link]


[link]

2011. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ :)


decathlon sajna nálunk nincsen. a brendon meg túl drága számomra. találtam egy világosat, fehéret, aki a lányának keresi írjon és elküldöm a teszveszes címet.ott kettőt árul a csajszi. én meg még keresgélek :(

2011. okt. 23. 22:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem jöhet a link :) Lányom van... a nemtomhányadik kereső voltam :D
2011. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
sajna már megvették. két sapit árult a csaj, egyiket én vettem meg, a másikat meg leütötték közben. de ha találok a neten akkor priviben elküldöm a linket. üdv és sajnálom :(
2011. okt. 24. 22:00
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekünk van csősapkánk, de szerintem a garbó lehajtható szélű szakával jobb és kényelmesebb a babának.

Én meg olyan sapik keresek ami csak a szemeknél van kivágva.

2011. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!