Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2008 szept. Közepén született...

2008 szept. Közepén született kisbabák miket tudtok?

Figyelt kérdés
Az én kislányom anyatejes,de még nagyon kevés mindent fogadunk el,most ujjabban a cici sem kell,pedig eddig szonte csak szopizott.A súlya szépen felődig(8 kg).Amiket tudunk az az üldögélés két és fél hónapja,az egyedül felállás egy hete,meg az ujjunkat fogva lépeget.Két fogunk van,felül most jön négy.Mászni nem hajlandó.A ti babátok miket csinál?Hogy fejlődik?
2009. máj. 4. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam szépen megül és játszik, ha ültetve van, viszont magától nem tud felülni, mivel még nem hajlandó mászni. A gyógytornász szerint a mászásból fog majd felülni. Egy nyaki izomletapadás miatt Dévényre járunk, így kicsit későn indulnak nálunk ezek a mozgásos dolgok sajnos. Most bújik a 6. foga. Megszenvedtük a felsőket, egyesével, minden héten ordítás volt az éppen soron következő miatt. hol a cumisüveget nem fogadta el, hol a kanalat nem, hol egyiket sem. Amúgy csak reggel eszik tápit, napközben főzelékek, gyümik, husik, joghurtok, este tejpép. állni nem nagyon hagyom, a gyógytornász nem javasolta, míg nem tud mászni.
2009. máj. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szept. 15-én született, kislány, forog, mászik, feláll, a kajával bajban vagyunk, nagyon keveseket eszik, és nagyon válogatós, mondja h baba! Ennyi
2009. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utsó vok, még fogunk nincs, mindent elég korán kezdett, de az ülést 2 hete csinálja!És elég szépen kotor ha fogjuk a kezét
2009. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia

A lányom már nem anyatejes sajnos, de nagyon sok mindent és általánosságban szívesen eszik. Reggel és este tápszert kap, tízóraira gyümölcsöt, ebédre főzeléket (husis v tojássárgás) és uzsira tejpépet. Minden kanalas evéskor nála is kell kanálnak lenni, amivel néha megkínál engem, és minduntalan beletúrkál a hamiba, csipegeti, nyomogatja a kaját, szeretne önállósodni...

8 kg és 70 cm.

Villámsebességgel kúszik, és elég ügyesen kisktyázik, szerintem nemsokára mászni is fog, mert már helyezgeti előre a kezeit. Önállóan még nem ült fel, de nagyon peckesen üldögél egyébként.

Foga még nincs.

Több szót használ, pl ilyeneket: Ap-apa, Baba, Hammhamm-evés/étel, Ladda-labda, Brüüü-autó, Adda-adjak oda valamit

A kézügyessége elég jó, csipeszfogással válogatja ki a(kb borsószem nagyságú) gyöngyök közül a neki tetsző színűeket.

A problémamegoldó-képessége is elég hatékony, másfél óra alatt rájött, hogy az elbarikádozott nappaliból hogyan jut ki, vagy hogy a csatos könyvet hogyan kell "kipatentolni", a pihenőszékén hogyan tudja bekapcsolni a rezgő funkciót(el kell tolni a kis gombot) stb.

2009. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szept. 13-án született, 7,4 kg, 70 cm

Mászik, feláll, ül, ha felültetem, de egyedül még nem tud felülni. Nem lépeget, nem beszél, csak gagyog: dajdaj, naj-naj, tete ilyesmi :)

Az evéssel gondok vannak, keveseket eszik, reggel, este tápszer, ebéd főzelék, uzsonna gyümölcs. 4szer eszik csak

Egy foga van, ami még nincs kint teljesen.

Éjjel sokszor ébred.

2009. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lányom 8kg 70 cm magátol felül és féloldalasan mászik március közepén felállt és azot butorokban kapaszkodva lépeget meg ha a kezét fogjuk.Fogunk még nincs reggel este tápszert kap 250ml ert napközmen fözit gyümit meg pépet.
2009. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányom lassan 9 kg és szépen eszik gyümit, főzeléket, tejpépet, azon kívül szopizik. Kúszik, kutyapózban illegeti magát, de még nem mászik. Ül egyedül szépen, de egyedül nem tud felülni. Most bújik az első fogacskája, már a teteje kint van. Amúgy én még nem vettem észre, hogy értelmesen gagyogna, még nincsenek saját "kifejezései", inkább csak nyávog, de azt is elég keveset.
2009. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm kislánya 2008 nyarán született. Nagyon aranyos, szép kislány, sokat mosolyog, természetesen már beszél, megy. :)
2011. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!