Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy a lassan 1...

Az normális, hogy a lassan 1 éves lányom még szopik négyszer egy nap és éjjel is kétszer?

Figyelt kérdés
Csak cicin hajlandó elaludni.
2009. máj. 3. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az más, ha csak azon alszik el.

Lányom 11 hós lesz mindjárt, reggel 8-kor ébredéskor cicizik, 15-kor cicizik, és elalvás előtt cici. Aztán ébred hajnali 5-kor akkor is eszik.

De van, hogy ha rosszul ébred a napközbeni alvásból, akkor is csak cicin nyugszik meg.

Ha eszik mást is szépen rendesen, gyarapszik, és neked nem gond, akkor semmi baj ezzel-)

2009. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Hogyne lenne normális. Az én lányom lassan 3 éves, és még ő is ennyiszer szopik.
2009. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék én ezért:))Biztos sokszor le tudnám nyugtatni:)Amúgy normális, az én babám is eszik hajnalban, csak tápot.
2009. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az én kisfiam is most volt 1 éves és pont ugyanez a helyzet. Napközben 4x, éjjel 2x. Nem tudok mit tenni, mert már annyira erőszakosan követeli a cicit, hogy szó szerint leszedi a pólót rólam. Egyszerűen jön oda és húzza föl a pólómat és közben "nyüsszög", mintha életbevágóan fontos lenne neki, hogy azonnal szopjon. :-) Az altatás mindig is csak cicin ment, képtelen máshogy elaludni. Szóval igen, teljesen normális dolog, csak elég lesz őket leszoktatnunk majd...
2009. máj. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam. A doktornő van kiakadva, hogy még éjjel is szopik, de én sem tudom mással megnyugtatni. Egy "negatívuma" van csak a szoptatásnak, hogy nem tud jönni a második baba. :(
2009. máj. 4. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!