Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor 56-os ruhákat vagy...

Most akkor 56-os ruhákat vagy 62-eseket vegyek születendő babámnak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 56-os ruhákra szükség lesz, de nagyon rövid ideig. Persze attól függ, hogy mekkora lesz a babód. Nekem 3800 g volt a kisfiam.
2009. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

az én babám 53cm született ősz végén...és bizony a rugikból jól jött hogy volt 56os is köztük.Kb 1,5hónapig tudtuk használni.

Szerintem vegyél 4-5darabot főként az alsó ruhákból(bodyk),többi lehet 62es-bár itt is a márkája válogatja....mert pl a C&A-H&M;és az angol turiban vásároltakon azt vettem észre hogy nagyobb mint ami bele van írva.

2009. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 56 méretből nem érdemes nagyon bevásárolni. Arra fontos még figyelni, hogy a gyártók nem igazán egységes méret szerint gyártják a ruhácskákat. Megeshet, hogy az egyik gyártó 56-a gyakorlatilag ugyanakkora mint a másiknál a 62. Én szerettem a Trimex ruhákat, a tipegők tappancs része lebontható. így lehet még egy picit csalni a mérettel.


[link]

2009. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Is-is.Nem tudni mennyivel fog születni,bár ez sem mérvadó,mert a kórház szerint a lányom 57cm volt(szabócentivel mérve)hazajöttünk és az 56-os ruhák nagyok voltak.Aztán megmérte a védőnő,fektetve rendesen és csak 53cm volt.
2009. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 49 cm-rel született az 56-os ruhákba elveszett, pedig 4 napot ráhúzott! Így szülés után beszereztem pár 50-es méretet! Tényleg a születési súly és hossz határozza meg hogy mekkora ruhácska kell először!
2009. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 53cm-rel született,de az 52esek is nagyon voltak rá!! és valóban márkától is függ. Nekünk Cheerooke bodyjaink voltak és nagyobbnak tűntek.
2009. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Okt. végén született a lányom 53 centivel, de ebben benne volt a kis "csúcsa" a fején. 56-os ruhát vittem be a kórházba, abban hoztam haza, de a pulcsi a térdéig ért!

Mi még 50-es ruhákat is használtunk!

Szerintem 1-2 db-ot vegyél 56-osból is, aztán ha nem elég, majd vesz még apuka, nagymama,...!

A gyártók úgyis más-más méretek szerint dolgoznak, jobban jársz, ha összeméregeted a különféle rucikat! Pl a Tesco-s body-nk 62-es számozással kb 56-osnak felelt meg.

2009. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem is vegyél pár db 50-es rugit is. Az én kislányom 50 cm-rel született, még van olyan rugdalózó, ami most is jó neki, sok 56-osba pedig még elveszik, pedig "már" 55 cm.

Bár nekem is ajánlottá annak idején, hogy jobb ha beszerzek kisebbet is, nem hittem el. Apa szaladgált mini rugikért, hogy mire hazaérünk, legyen itthon egy pár db.

2009. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!