Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Panadolt minden éjjel...

A Panadolt minden éjjel adhatom a babának?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak 3 napig lehet használni, de ha csak éjjel adom neki, és nem is minden éjjel???

Vagy inkább váltogassam a Nurofennel?


2009. máj. 3. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lázas? Mert akkor nem értem, hogy "nem is minden éjjel". Holnap kérdezd meg az orvostól.
2009. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem lázas. Fogzásra adom.
2009. máj. 3. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:
A viburcolt próbáltad már? homeos kúp nagyon jó. Akinek eddig ajánlottam annak bejött.
2009. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi képpen ne adj neki Panadolt naponta. A paracetamol tartalmú gyógyszerek hosszú távon májkárosodást okozhatnak, csak ezt a reklámokban "elfelejtik" megemlíteni! A Nurofen egy fokkal jobb, de csak akkor adj gyógyszert ha nagyon kell! A fogzás eltart egy ideig, próbálkozz inkább homeos bogyókkal, helyi hatású hűsítő géllel.

2009. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Természetesen használom a homeopátiás szereket-minden nap.

A kúpot és a golyócskákat is este.

A Dentinox gélt napközben.

De ha még így is kel sokszor éjjel óránként?!A homeopátiás szerek ellenére. Hónapok óta.

Ezért kérdeztem a Panadolt.

2009. máj. 3. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk most durvult be a fogzás. Lehet viburcolt adni akár heteken át minden este? És mellette a homeos bogyót napközben?
2009. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

lehet a viburcolt hosszú ideig is

és lehet napközben a golyókat , de együtt is lehet a viburcolt a golyókkal

2009. máj. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!