Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Tescós...

Mi a véleményetek a Tescós gyerek naptejről?

Figyelt kérdés

Pozití és negatív válaszokat is szeretnék!!

Vagy ajánlanátok valami olcsóbbat!De jót!


2009. máj. 3. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudok neked véleményt mondani a Tescos naptejről, de én ezen nem spórolnék. Inkább vegyél egy márkás, biztosan "működő" naptejet, minthogy leégjen a kicsi.
2009. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk dm-es volt tavaly, teljesen jó volt
2009. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg inkább a babe naptejet, ne sporolj ezen. Nem éri meg, hogy vmi baj legyen a babódnak.
2009. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem spórolni akarok, mert a tescós sem olcsó, de tesóm 6500ft-t vett egy kicsi tubust, ettől olcsóbbra gondoltam.De úgy látom tescósat senki sem használ!:(

Azért köszi a válaszokat!

2009. máj. 3. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
szia! en hasznalom. Kokuszos illatu, ha erre gondolsz. Bar en kulfoldon elek. Megneztem a hatuljat, ugyanaz van benne, mint az egyik markas termekben. Az is lehet, h ugyanaz gyartja, csak mivel a tesco nagy tetelben vesz, olcsobban adjak nekik.
2009. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk sajna nem ugyanazt a minőséget hozza a Tesco mint külföldön. Én nem bízom meg a termákeiben, ráadásul hallottam ezt-azt a gyártásukról, csomagolásról.Nem tudom mennyibe kerül a naptejük, én Vichy-t vettem 4000ft volt.

2009. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!