Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 14:30
 1/9 A kérdező kommentje:
2011. okt. 20. 14:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jó a kagylóülés. Csak úgy fog tudni aludni a kocsiban, hogy égnek áll a lába. Nagyon nem ajánlom.
2011. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem sem tetszik, ráadásul elég kényelmetlen is lehet!
2011. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi akkor ajánlanátok nekem valamilyet ami nem túl nehéz,nem tudom milyet vegyek...
2011. okt. 20. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Az nagyon tetszik rajta, hogy lépcsőn lehet húzni magad után. A többi meg használatkor derül úgyis ki.

Ha csak a méretet nézzük: én quinny zappot vettem. Ez pici, könnyű, de éppen ezért annyira nem kényelmes. Viszont nem jelent gondot felemelni. Arra már rájöttem, hogy tökéletes babakocsi nincs. Mindig az a kérdés, hogy mik az elsőszámú szempontok

2011. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk 2 kocsink van, hisz kétlaki életet élünk! Van egy Bergonunk ami nagy, strapabíró, jól téliesíthető, kényelmes nagyon a kicsinek, nagy csomagtartója is van, vidékre, hosszú sétákhoz a fővárosban tökéletes. Viszont ha sokat utazol busszal, hévvel, trolival, villamossal,akkor nem ajánlanám, mert nehéz. A másik kocsink BéBéGo ami könnyű, kevésbé kényelmes, kicsi a csomagtartója, nem átfordítható, viszont úgy pattanok fel vele a régi BKV buszra a 12 kg-os Manómmal mint akit üldöznek.


Viszont mivel nincs autónk sokat utaztunk a kicsivel a vidéki rokonokhoz, vonattal, busszal. Viszont arra figyelni kellett, hogy alacsony padlós legyen minden.


Összegzésként Én imádom a mai napig a Bergonomat is és a BéBéGot is, mindkettőt másért, de sajnos valóban igaz, hogy tökéletes babakocsi nincs!!!

2011. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem Pierre Cardin volt, hasonló ehhez. Én nagyon meg voltam elégedve vele! Kb. 8 hónapos koráig volt a mózesrészben, ami ugye teljesen vízszintes. Utána került át a sportrész, de ugyancsak jókat aludt benne! Sosem panaszkodott, hogy égnek áll a lába! :) Egyébként gondolom ennek is lehet hajlítani a lábtartóját a sportrészen, úgyhogy még csak nem is lógott a gyerek lába. A kerekeiben imádtam, hogy az elsők bolygósíthatók, mert fél kézzel is könnyedén irányítható volt a kocsi, simán lehetett vele szlalomozni, ami ugye jó, ha a fél kezed tele van. Ennek még egy plusz funkciója is van, hogy a lépcsőn fel lehet "kapcsolni" a kiskerekeket, de speciel én így simán tudtam vele menni.

Kinézetre mondjuk nekem sem tetszik annyira, nem is tudnám megmondani miért, de amúgy sem a külső a lényeg, meg ugye ízlések és pofonok, neked kell, hogy tetszedjen! :)

2011. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen hasonlo van csak a marka neve mas, Bugaboo. Ugyan igy atfordithato a tolokar es hidd el nagyon jo, mert ha fuves reszen kell tolni (parkba) vagy homokos reszen (mi tengerpartra is vittuk mar magunkkal nyaralni), koves uton... akkor csak egy csattanassal atforditod a tolokart es ugy tolod mint a vajas kest a kenyeren. :) Ha meg varosba, uzletekbe kozlekedsz akkor a kis bolygositott kerekeket teszed elore es maris jol iranyithato a babakocsi. Nekunk is kagylo uleses es a babam ugy alszik benne mint a bunda. Mar 20 hoanpos es ha megyunk kirandulni kepes egyhuzamba 2 orat is aludni benne. Semmi gond a labaval. Jol hatradontom az ulest miutan elaludt, elore huzom a kupolat, hogy jo arnyek legyen es mar durmol is mint a medve. Szamomra a vilag legjobb kitalacioja az atfordithato tolokar. Mondjuk ez attol is fugg milyen helyeken jartok, mert mi sokat jatszoterezunk, parkozunk, megyunk tora... ahol bizony neha koveken, fuvon, buckakon vagy nagy macskakoves utakon kell tolni a kocsit.

Igy nez ki a mienk csak kekbe mert fiam van:

[link]

2011. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy nem vennék olyat aminek merev a sport része.Annak nem tudod külön dönteni a hátát,csak egybe az egészet.Olyan mintha végig egy bébihordozóban ülne a baba.Akárki akármit mondhat szerintem nem kényelmes a babának,hiszen nem vízszintesen fekszik.
2011. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!