Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondolsz erről a b....

Mit gondolsz erről a b. kocsiról? Leírnád a véleményed? Giraffe Club ST-410

Figyelt kérdés
7000-ért venném meg vidékről postáznák(együtt kb 9000 ft) Állítólag szinte alig használták, és tényleg szép állapotban van. Tétovázok még:) Szerinted?
2011. jún. 26. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon olcsónak tűnik! De ha tényleg jó akkor ne gondolkozz... Vedd meg!
2011. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb fél áron vennéd,mint a bolti ára,szóval megéri,ha tényleg alig használt. Szerintem vedd meg,ha tetszik.
2011. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tavasszal néztem volna a fiamnak ilyet,de amikor megláttam majd eldobtam magam!Képen sokkal jobban néz ki!Engem az rémisztett meg hogy nagyon hosszú,pl én nemtudnék vele boltba menni mert itt nálunk nagyon szűk a bolt bejárata!Azért csak beletettem az akkor 15-hónapos fiamat de elveszett benne,túl mély volt és nekisem tetszett!

Szerintem ha babakocsit akarsz venni csakis úgy hogy látod is és még jobb ha a gyereketis beleülteted!

2011. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:Esetleg csinálhatod azt hogy ha lehetőséged van rá valahol üzletben kipróbálni,vagy van ismerősnek akkor jobban tudsz dönteni hogy megvedd e 7000 ért.
2011. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Végül nem vettem meg, kiderűlt h az a 7 ezer 11 :) És Nekem is olyan hosszunak tűnik, szépnek szép,de ez nem elsődleges szempont. Boltban megnéztem egyébként. Helyette vettem egy Pierre C.- t olyan csápos tolókarut.:)

2011. jún. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!