Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a két, esernyőre csukható kocsiról?

Figyelt kérdés

Ez az egyik, Hauck, 6000 Ft

[link]


Nagyon olcsó azért gondoltam, hogy megveszem, viszont nincs rajta semmi, még tető sem, se csomagtartó, se karfa.


És a vaterán is néztem egyet:

[link]


igazából van kocsink, csak az nem csukható esernyőre, és ez akkor kéne, ha mondjuk buszozunk a babával (nem sűrűn)


2011. jan. 16. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.én a másodikra szavazok.
2011. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb különbség a súlya. Szóval amivel több a vaterás (amiket írtál is), annyival nehezebb. Írod, h buszozáshoz kéne, akkor viszont a könnyebb, egyszerűbb lenne a megoldás, ugyanis a kicsit, a babakocsit, plusz a cuccokat is egyszerre cipelni, nem könnyű, és olyankor gondolom nem mindegy az a majd' 3,5 kg különbség. Az pedig, h a vaterásnak van csomagtartója, szerintem nem sokat számít, mert ha összecsukod, a tartórészt sem tudod szerintem használni.
2011. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsőt válaszd.

Nekem mind a két fajta megvan.Ha csak utazáshoz kell, emelgetni és forgolódni könnyebb az elsővel.

A másodikkal nem tudok egyedül utazni, csak ha valaki segít...

Az elsőhöz tudsz bevásárlóhálót venni 1000 ftért.

5 kiló van köztük, az nagyon sok...

Egy hátránya van az elsőnek, hogy nagyon időjárásfüggő.(bár esővéfőt tudsz rá rakni)

De mindenképpen az elsőt ajánlom.

(még hozzátenném, hogy én is itt a Vaterán vettem 2800 f-tért újan.Úgy, hogy van hozzá bevásárlóháló is, és esővédő is.Nézzél még szét jobban, hátha találsz egy olyat, amihez van egy naptető is.)Ne hamarkodd el, nézzél körbe.

2011. jan. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az elsőt nem venném meg,se kupola se semmi.másodikra szavazok
2011. jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat! 2:2 az állás :)

de tényleg fontos a súlya, mert ha nem kell emelgetnem, összecsuknom, akkor úgysem ezt használnám, szóval lehet az első lesz

most 12 kg a babám, a kocsik 15 kg-ig jók, szerintetek mikor éri el a 15 kg-ot?

2011. jan. 17. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!