Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csirkemellet hány honapos...

Csirkemellet hány honapos kortól lehet kostoltatni? Almát evett már, ha megkostoltatnám vele az üveges alma csirkehussal pl. negyed v fél üveggel az ugy jó v pároljak csmellet és ugy lassan adagolva? 5 és 2 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Én most fogok neki adni sütőtököt pulykamellel, 5 hónapos a fiam. Igaz már sokmindent eszik, tápszeres baba. Az üvegen az van, hogy 5 hónapos kortól, tehát adhatod neki.
2009. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem is adhatod már neki,az én kisfiam nagyon szereti(8hónapos).:DAz elején,míg még csak kostolgat,szerintem érdemesebb neki megvenni az üvegest mert úgy sem eszik meg belőle csak 4-5kanállal,a többit beteszed a hűtőbe és 3napig semmi baja nem lesz.Ha már megeszik egy rendes adagot akkor már érdemes nekiállni főzőcskézni.Én is így csinálom,de van úgy,hogy most is üvegeset kap.

8hós kislegény anyuja

2009. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!