Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 1 hetes a kislányom....

Ma 1 hetes a kislányom. Nappal semmi baja, alszik, mint a bunda. Viszont éjjel nem nagyon akar aludni. Pancsi után eszik, alszik valamennyit aztán kezdődik a sírás. Kaka van, böfi nem igazán. Létezik, hogy most összekeveri a nappalt meg az éjszakát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám se akart rendesen büfizni, és ez volt a baj!"Erőltetni" kell, mert különben bántani fogja a kis beleit.Tedd a babát úgy a válladra, hogy a vállad "nyomja" a kis mellkasát!Nekem is ezt tanácsolták, és bevált!Emellett símogatom a hátát is.Most, lassan 2 hónaposan már jön magától a büfi, nem kell már trükkökhöz folyamodni!
2009. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az enyém 3 hétih SEMMIT nem aludt éjszaka. Szó szerint egész éjjel üvöltött. és nem a böfi miatt!

Aztán jobb lett.

Kitartás!!!!

Szerintem ez az idegrendszerük miatt van, semmi köze a böfihez

2009. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem se böfi. én eddig ,akivel beszéltem,annak nem aludt éjjel rendesen a babája. nálunk a 4.-6.hét között alakult ki az éjszakai alvás, de még mindig kel legalább egyszer éjszaka egyet szopizni. (6 hós)
2009. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a büfi a vétkes,akkor próbáld ki,hogy ringatod,vagy ha van autótok,akkor menjetek el kocsikázni.Unokahugom sem aludt éjjel,csak nappal.Neki az volt amegoldás,hogy kocsikáztak éjszaka.Az egész várost bejárták,persze a szülők kivoltak,mert nekik éjjel nappal fent kellett lenniük.Egyidő után az autókázás behozta a gyümölcsöt,utána vhogy beállt a helyzet és már tudott éjszaka aludni:)
2009. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!