Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog kislányom engem...

Mikor fog kislányom engem anyaként érezni?

Figyelt kérdés
Ma 10 hetes, és még egyáltalán nem látom jelét, hogy érezné, hogy én vagyok az aki a nap 24 órájában vele foglalkozik. Ugyan úgy vigyorog a szomszédra, ahogyan rám, sőt! Ha idegent lát fülig ér a szája, én meg mondhatom egész álló nap a mondókákat, a verseket, énekelhetek, simogathatom, jó ha kétszer megjutalmaz egy rövid mosollyal. Ez nagyon rossz érzés. :- ( ( (
2009. máj. 1. 14:12
 1/9 A kérdező kommentje:
.. és szopi közben sem néz rám, sőt ha gügyögök hozzá is elnéz mellettem, vagy fölöttem. :-((
2009. máj. 1. 14:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Òh ne viccelj.A babád születése´töl érzi,hogy te vagy az anyukája.Örülj neki,hogy nem fél az idegenektöl.Az én la´nyom is ilyen.

Viszont a barátnömé...mindenkitöl ordít sír.Az jobb lenne???

Ne gondold-..

A babád tudja,hogy mindíg számíthat rád.De gondolj csak bele mi lenne vele nélküled..

A babád nagyon szeret,és mégjobban fog ahogyan nöl.

Ès tudod milyen jó érzés lessz,mikor mondja,hogy "annya"

nekem a szívem szinte mosolyog mikor hallom a 15 hónapos lányomtól,hogy "annya"??Olyan édesen mondja!!!!!!!!!!!!!!

2009. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj nálunk is volt ijen. Ez nem sokáig tart ahogy egyre értelmesebb lesz rád is fog vigyorogni. Te még" egybe" vagy vele azt hiszi ti össze vagytok nőve. Az én fiam is mindenkire röhögött engem meg le se szart. AZT hiszem úgy 4hónapos korakörül kezdett nekem is vigyorogni. Most hogy 10hónapos most már oda is bújik átölel puszilgat.
2009. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt várnám már nagyon, ha még bújni nem is tud, de jó lenne érezni, hogy fontosabb vagyok neki a szomszéd Marikánál. Hát még egyelőre nem érzem. Az apukájára is szívesebben vugyorog mint rám. KÖszönöm a válaszokat!
2009. máj. 1. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
oh,ez tök normális! valóban azt hiszi,hogy te az ő része vagy,természetes,hogy vagy neki,ebből is látszik,hogy jól csinálod. nálunk is kb. 4 hónaposan kezdődött,hogy engem is kezdett észre venni + 6 hónaposan kezdődött a szeparációs szorongás,amikor meg az idegenektől kezdett kicsit tartani és nem szerette,ha magára hagyom, 8 hónaposan meg majd tetőzni fog az idegenektől való félelem,aztán majd az is elmúlik. addig is jó mondókázást,ne add fel,így tovább!!!!
2009. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Probáld az elenkezöjét érezni,mert minden negativ dolgot megéreznek.Szerintem tudja,hogy te ki vagy! Legyél türelmes és piheny sokat.Pl:sajnos azok a gyerekek is imádják a szüleiket ,akit vernek.Hidd el,hogy imád téged!Lassan bizonyitani is fog-csikizés,kukucsi,bizonyos szavak kiejtésére majd kacag,mert azt a szot csak te tudod ugy ejteni amitöl ö nevetni fog.Pl: ÁÚ! Az enyém hosszasan kacag rajta. Nyugi,biztos imád!
2009. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
több anyuka mesélte a környezetemben, hogy mintha a babájuk 'unná' őket, egész nap monotonitás otthon, persze, hogy vigyorog a kicsi, ha hazaér apa, vagy jön valaki látogatóba, néha én is ezt tapasztalom....:) ez van, de ha elmegyek pl vásárolni és hazaérek, akkor nekem is nagyon örül, vagy ha bemegyek a túlsó szobába és ő a járókában vár, akkor nagyon meg tud örülni nekem :)
2009. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most még ez van, de aztán 6-7 hónapos kora után le se tudod vakarni magadról. Üvölt ha nem lát. Engem még a wc-re is követ:) 10 hónapos kisfiú anyukája
2009. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 hónaposan kezdett el látni jobba, akkor kezdett mondenre reagálni, ami körülötte van. akkor volt az első mosoly is. De az még igazából csak szociális mosoly, mindenkinek mehet, az igazán neked szóló később lesz, 3-4 hónapos kor körül.
2009. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!