Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikrek jegyben született...

Ikrek jegyben született babáitok milyenek?

Figyelt kérdés
Írnátok pár tulajdonságot?
2009. máj. 1. 13:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
én ennek csak örülök:)Szeretnél babát?
2009. máj. 1. 15:18
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze, de még elég fiatalnak érzem magam hozzá (22 vagyok) és kicsit félek tőle, hogy még nem tudnám megállni a helyem :)))
2009. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakoznék,  a kislányom dettó ilyen, illik rá amit írtatok, sokszor alig bírok vele, nem is értem honnan jön ez, akaratos, makacs, néha elég nehéz kezelni, ritkán enged közzel magához minket, ha szeretgetni akarjuk. Nem is értettem egy 11 hónapos babánál hogy alakul ez ki? Nagyon imádjuk őt és sok szeretetett kap. Mosolygós, barátságos de csak ha a kedvébe járunk.

2008.05.28-án született, Budapesten.

2009. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.:-)

Ezek szerint ránk is jellemző amit írtál? 2008.05.28-án született 9:06-kor Budapesten.

2009. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! A te kisfiad oroszlán aszcendensű :) (párom szintén ikrek/oroszlán, szóval őróluk elég sok tapasztalatom van :D )

A kisgeyrkőc igazi "királyi fenség", amíg úgy van minden, ahogy ő akarja és az "alattvalói" kiszolgálják, minden rendben van. De isten ments, hogy ellent mondjatok neki :) Akkor ordít, bömböl, haragszik. Ő a legkisebb gyerek vagy egyke? Oroszlán érdekeltségűnél ez lenne a jó, vagy ha van/lesz kisebb tesó, akkor figyeljetek rá, hogy megfelelő figyelmet kapjon, különben akár bele is betegedhet. Hangsúlyos a 11. háza, ami a kreativitásnak és a szabadságnak a helye, ez ikrek jegyben van, tehát egy igazi szabad lélek lesz a gyerkőc, valszeg lesznek harcaid vele ha kamasz lesz :) 11. házas nappal majd nagy igénye lesz arra, hogy valamilyen közösséghez tartozzon, vigyázz, hogy ez jó legyen, ne eddig vmi rossz banda :) Kb ennyi :)


üdv: Jaina

2009. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hűha, vigyázni fogok rá, túlságosan is óvom, tartok is a jövőtől, kinti világtól, de remélem nem lesz baj.

Egyke a kislányom, sajnos nem szülhetek többet pedig nagyon akartam egy testvérkét már csak miatta hogy ne legyen majd egyedül…


Nagyon köszönöm neked! :-)

2009. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!