Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikrek jegyben született...

Ikrek jegyben született babáitok milyenek?

Figyelt kérdés
Írnátok pár tulajdonságot?
2009. máj. 1. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nincs babám, de értek az asztrológiához :)

Az ikrek mozgékony, igazi "levegős jegy". Később valószínűleg jó felfogású, gyors, mozgékony gyerkőc lesz, csak győzd utolérni :) Ikrek gyerekektől másznak plafonra a tanító-nénik, mert folyamatosan dumcsiznak és mocorognak :)


De sokat számít az aszcendens is, ha tudsz mondani pontos születési időpontot (óra és perc is) + helyet, akkor tudok neked bővebbet mondani róla :)

2009. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De szupi, aranyos vagy!

2008.06.01. 00:55 perc

2009. máj. 1. 14:06
 3/16 A kérdező kommentje:
a hely lemaradt, Budapest
2009. máj. 1. 14:07
 4/16 anonim ***** válasza:

A baba aszcendense halak, ami azért elég ellentétes az ikrek jeggyel. A napjegy azt mutatja meg, hogy milyen vagy valójában, az aszcendens, pedig azt, hogy hogyan lát a külvilág. A halak aszcendens kissé ábrándozóvá, merengővé és nagyon segítőkésszé teszi a gyerkőcöt. erre még ráerősíti a rák hold, ami szintén az érzékenységet. Nagyon kommunikatív kisgyerek lesz, ikrek merkúrral és ikrek harmadik házzal :) A harmadik házhoz és a Merkúrhoz köthető a kommunikáció :) Lehet, hogy a későbbiekben még valami ilyen szakmát is választhat. Értelmes, nagyon gyors felfogású kisgyerkőc :) Képes lesz a simulékony modorával minenkit levenni a lábáról. Élvezni fogja a kemény munkát, de csak addig amíg ő irányít. Valószínűleg szereti mindig elérni amit ő akar, de először mindig hízelgéssel és csak legvégső esetben harccal, hisztivel. Előbb utóbb tisztában lesz a saját képességeivel, vigyázzatok, hogy ne forduljon át ez arroganciába, önhittségbe, ennek megvan a veszélye.



Hát így hirtelen ennyi, de azért ha lehet adnál visszajelzést, hogy milyen a babó? Horija alapján ilyennek látom , kíváncsi vagyok mennyire helyes :)

2009. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de jó ezt így olvasgatni, érdekes.És igaz is! Azért érdekelt, mert úgy érzem már most sokkal erősebb egyéniség nálam és félek hogy mindig be fogok neki "csicskulni":) Állandóan szórakoztatni kell, különben vége a Világnak és lépni sem tudok tőle mert szorítja a lábam és húzom magam után. Egy kis hiszti és megcsinálom amit szeretne.Tudom hogy ez szörnyű, de én gyenge Bak vagyok:)
2009. máj. 1. 14:55
 6/16 anonim ***** válasza:

El sem hiszed, hogy a bakok milyen erősek. Ők azok akik tűzön-vizen is keresztül is :) A bakok az élet tanítói, tehát valószínűleg nem véletlenül "találtatok egymásra" a babáddal. Sok dolgot tanulhattok majd egymástól szerintem :) te az asztalracsapást, ő meg az önuralmat :)


Poén, hogy csak ketten beszélgetünk itt a kérdésben :D

2009. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen úgy néz ki a mi kis saját fórumunk:)

De jó hogy ezt írtad, sosem gondoltam magamról hogy erős lennék.Mindig előbb kétségbe esek és kiburoluk, csak utána cselekszem.És azért gondolom hogy nehéz a gyerekemmel, mert nem vagyok határozott és következetes.Neked milyen a gyereked?

2009. máj. 1. 15:10
 8/16 A kérdező kommentje:
de hülye vagyok, írtad hogy nincs:)
2009. máj. 1. 15:11
 9/16 A kérdező kommentje:
hogy hogy itt vagy?
2009. máj. 1. 15:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Láttam kiírva a kérdést a babás résznél, aztán gondoltam válaszolok, hátha tudok valamit segíteni :)
2009. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!