Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NEm baj ha meg nem eszik eleget?

NEm baj ha meg nem eszik eleget?

Figyelt kérdés
6hos koraig csak anyatejet kapott,aztutan lassan elkezdtunk hozzataplalni,de meg soha nem evett meg 50grammnal tobbet,sneha 3szor egy nap megeszik50grammot persze plusz szopizas,de sokszor nem hajlando csak egyszer enni egy nap,szopizas az megvan meg mindig 5szor.6hos.koratol jon a foga,nem tudom nem e ez miatt van az egesz,mar kint van a ket also,es most a ket felso kezd bujni,es megint felduzzatt az also ketto mellett is.persze probalom minden nap,valami mast is adni,de par kanall utan elkezd nyuljtozni,szajat becsuja es nem es nem kinyitni.foga miatt?meddig fog ez tartani?amugy mar 10es fel kilos fiu.masnak volt igy?most lessz 8hos 10nap mulva.
2009. máj. 1. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

8 hónaposan 10,5 kiló, s bizonytalan vagy abban, hogy eleget eszik????

Hát, egyértelműen eleget! Nyugodj meg! Az, meg hogy egyszerre nem eszik sokat ne aggasszon! Egyrészt valószínűleg ő ilyen, másrészt valóban lehet a fogzásnak ilyen hatása. Az én kis 6 hónaposom is néha olyan keveset eszik, hogy elbizonytalanodom, de aztán arra gondolok, hogy 8,3kg, nagy baj nem lehet. Éheztetni nem fogja magát, az biztos!

Egyébként hány kilóval született?

2009. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszike.3324grammal szuletett,nem volt nagy meretu.a sulya miatt nem feltem.doki szerint szeo nagy baba.csak soknal azt hallom mennyi mindent esznek a babajuk,enyem meg nem igaza.anyum is avval idegesit,hogy mar kene tobbet ennie,de hat konnyu mondani.este is sokszor felsir,ha oda adom a cicit,ketszer sziv es vissza alszik,nem hiszem,hogy ehes,bar neha szopizik is.gondolom foga bantja.koszike a valaszodat
2009. máj. 1. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj! Azok az infók, amiket még megadtál, egyértelműen alátámasztják, hogy nincs miért aggódnód!

Ha valaki szekál, állj a sarkadra, s higgadtan tájékoztasd arról, hogy az elvárt súlynövekedés: 6 hónaposan a születési súly kétszerese, 1 éves korra pedig a háromszorosa, azaz a te esetedben 9 kiló 972 deka, azaz kevesebb, mint ami már most megvan! S hol van még 1 éves!

Persze számít a magasság is, ami 1 éves korra úgy 70- 75cm (az elvárt..)! Ugyhogy, szerintem a te babócádnak ha növekednie kell, az nagyobb valószínűséggel hosszban várható és várandó, s nem pedig súlyban!

Jó csináltad, nyugi!

2009. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon koszike.picurom hoszban mar 74cm.nagyon megnyugtattatok.koszonom
2009. máj. 2. 03:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!