Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hintőporozzam be a...

Hogyan hintőporozzam be a babám nyakát?

Figyelt kérdés
Az egyik kis redője ki van pirosodva, és szeretném behintőporozni, de félek, hogy beszívná a hintőport. Az meh nem tenne jót neki... Az sem megoldás, hogy a kezembe tegyem először, mert az egyik kezem ahhoz kell, hogy hátrahajtsam a fejét.
2011. okt. 14. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esetleg egy vattapamacsba beleszórod kicsit és azzal?
2011. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszi! Eszembe sem jutott volna.
2011. okt. 14. 13:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Én egyik kezemmel eltakarom az arcát, másikkal szórok. Most 2 hónapos, és olyan tokája van, muszáj hintőporozni mert kipirosodik.
2011. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem sikerül behintőporozni úgy,hogy hátrahajtom a fejét az egyik kezemmel,a másikkal meg beszórom a nyakát a flakonból. Sosem ment még a szájába. Egyszer tüsszentett,amikor én tapsoltam egyet...és szállt a hintőpor. :)
2011. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

annak idején nekem is a vattapamacsot javasolták.

nem írtak fel valami kenceficét a nyakára? a lányomnak 3 hurkás volt, korababa volt és hamar hízott. egy piros folyadékot kaptunk ami még a kezünket is befogta. viszont pár alkalom után megszünt a pirosodás. szegénykémnek viszont 8-9 hónapos koráig tiszta piros volt a nyaka :) sajna nem tudom mi a szer neve de gombaölő és ha úgy van a most 14 hónaposomnál még ma is hazsnáljuk.

2011. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem vittem miatta, mert még csak most vettem észre. Nem szereti, ha hátrahajtom a fejét, ezért úgy csinálom, hogy a karomba fektetem és nem támasztom meg annyira. Így kicsit hátrahajlik neki. És ugye akkor már csak 1 kezem marad. Ő meg közben sír:( Fürdéskor sem szereti, ha a nyakát mosom.
2011. okt. 14. 13:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. A hintőpor árt a babának, üösszgyűlik kiscsomókban az izzadságtól és kidörzsöli a bőrét. Olajozni kell, én fülpiszkálóval szoktam. Gyógyszertári napraforgóolajjal.
2011. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ez esetben a nedvességtől pirosodott ki neki. Az olaj meg nem szárítja fel, nem?
2011. okt. 14. 14:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Én Sudo krémmel kentem nagyon vékonyan, fürdetés után - 2 nap alatt helyre jött!

Én sem hallottam sok jót a hintőporról...

Ha már nem olyan piros, akkor megelőzésként jöhet az olaj.

2011. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a dokit, a hintőpor semmiképp se jó
2011. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!