Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ha így kezelem a köldökét...

Jó ha így kezelem a köldökét lápiszolás után?

Figyelt kérdés

Kisfiam köldökét lápiszolták, de körben ahol már szép volt neki, most tiszta sebes lett (véletlenül hozzáért, persze amihez kellett volna ott meg ugyanolyan maradt). Ahol sebes nem szeretném alkoholozni, de a rászáradt hintőport le kell szedni (doki mondta), most kamillás vizzel törlöm le neki. Jó így is? Nem ártok?

Ti már jártatok így lápiszolás (ezüst nitrát) után? Nekünk ez volt a második, de hiába még mindig van egy kis valami a köldöke legmélyén, teljesen tanácstalan vagyok.


2009. ápr. 30. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól értem a heget kellene leszedni a kis köldökéből, ugye?

Mert arra mi a hydrogen peroxidot3%-ost használtunk.Rácsepegtettünk a kis hegre és miután elpezsgett, letörölgettük.Közben ha melléfolyt egy kicsit azt letöröltük, semmi baja nem lett, nem csíp és gyönyörűen lehozta a hegmaradványokat.

Egyébként szerintem a kamillával sem ártasz, az biztos.

2009. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! olyat kapok a gyógyszertárban recept nélkül?
2009. máj. 1. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze,kapsz recept nélkül is!
2009. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!