Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, mivel pucoljam ki a...

Hogyan, mivel pucoljam ki a 11 hónaposom köldökét?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam normálisan kitakarítani a köldökét, mert állandóan ellökte a kezem, vagy ellenkezett valamilyen módon, sírt-talán érzékeny neki (?), de most már nem halogathatom tovább, mert csupa piszok a kis redőkben... :/
2011. jún. 2. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beolajozni a fülpiszkálót, és úgy ki lehet tisztítani.

Ha mély a köldök, vagy makacs benne a lerakódás, akkor babatestápolót vastagon beletenni, és hagyni, hogy hadd lazuljon fel tőle.Utána jöhet a fülpiszkáló.

Én az utóbbit alkalmazom a csemetémnél.

2011. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagyon jót írt!Nálunk is a babaolaj vált be.Jól beűztatom vele, majd fürdés, és törölközésnél fültisztítóval kitisztítom.Nem kell teljesen tisztára, másnap ismét megcsinálod, és akkor már tuti tiszta lesz!Addig csináld, míg nem nagyon cirkuszol miatta, amikor bepörög hagyd, másnap folytatod!Különben örökké utálni fogja, mert rossz élmény marad meg benne, ja és közben próbáld terelni a figyelmét.Csikizd a hasát a pálcikával, stb!
2011. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már anyuka vagyok, de nekem mindig is érzékeny volt a köldököm, nekem is mély, a babád védelmében írom. :D
2011. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Babaolajos fülti, és puceva közben kis virág rajzolás.

Amíg élvezi rajzoljátok körbe meg törölgesd ki, aztán mehet útjára a lányzó.

2011. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Babaolajos, vagy olívaolajos fültisztító pálcikával, vagy gyógyszertári 70 százalékos alkoholba mártott fülpucival csinálnám.
2011. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!