Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homeos bogyo kell vagy sem?

Homeos bogyo kell vagy sem?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam egy kérdezőt...és ott apuka ellenezte, hogy anyuka adta. Nyugodtabb is volt a pici a bogyoktol!

Ez eddig ok- de el kell magyarázni apának is, hogy ez bevált, segit a fogzásnál.

De aki csak megelőzésből, meg, hogy szokja a pici azért adja???Minek?

Nálunk eddig nem kellet szerncsére, de a fenti esetekben mellette vagyok. Az viszont nem tetszik mikor nincs rá szükség is ilyenekkel "tömik" pluszba a babát...


2009. ápr. 30. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

mi?

mondta vki, h feleslegesen ad homeopátiás készítményt a gyermekének?

érdekes...

2009. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
megelőzésből nem lehet és nem is kell adni. Egyrészt olyan problémán ami nincs nem tud segiteni a homeopátia, másrészt felesleges mert nem arra való.
2009. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. egyébként lehet adni megelőzésre is, pl. oscillococcinumot influenzás időben az immunrendszer erősítésére.
2009. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!