Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ösztönözzem hogy másszon...

Mivel ösztönözzem hogy másszon? NEM késő még? 8 hós és négykézláb már 1 hónapja áll, de nem indul el. Valami praktika? egyébként felülni tud belöle. Ez baj?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Amikor négykézláb áll akkor szokott "hintázni"? Szerintem próbálj meg valami játékot amit szeret elé rakni úgy, hogy ne érje el.Hátha el mászik érte.
2009. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az nem baj, ha még nem indult el! nem vagytok elkésve. ha már feltérdel és úgy nézelődik, akkor előbb utóbb megindul. tanulja az egyensúlyozást ilyenkor, és erősödnek az izmai. gyógytornásztól hallottam, hogy minél többet van így, annál jobb, mert nagyon sokat erősödik az izomzata ilyenkor! Ne aggódj rajta:-)
2009. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ösztönözni. Aminek jönni kell az úgy is jön. Az én fiam is most 8 hós, most állt 4 kézláb, rugózik, Mászni meg még mint a fóka, de azt az egész szobában:) Szerintem nincs lekésve semmiről, sose szabad más babákhoz hasonlítgatni, mert minden baba más. És nem szabad erőltetni semmit.
2009. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 9 hónaposan kezdett el mászni. Nem vagytok elkésve.
2009. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!