Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babátok mennyit játszik...

8 hós babátok mennyit játszik el egyedül vagy veletek?

Figyelt kérdés
Mikor a kislányom 3-4 hónapos volt, akár háromnegyed órát is eljátszott egyedül most viszont néha már 5 perc után tiszta ideg. És nem csak az a baja, hogy nem vagyok mellette, mert ha leülök mellé, akkor is csak rövid ideig akar játszani, max. negyed óra után már nyöszörög. Éjjel jól alszik, mégis délelőtt 1,5 óra ébrenlét után már tiszta nyűg. Ez másnál is így van? Így lényegében egész nap mellette kell lennem, de a legrosszabb az, hogy néha még az sem segít, mert akkor sincs el :-(!
2009. ápr. 30. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyás korszak, majd elmúlik, még ha most nem is hiszed:.)
2009. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van,csak akkor van el,ha körülöttem mászkálhat,de egyedül semmiképp,még a járókájában sem hajlandó ellenni.Folyton figyelmet,foglalkozást igényel.
2009. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez,és most h feltudállni még rosszabb.csak ezt szeretné az h megtanuljon mászni az nem.tieitek tud már?4kéz láb elvan aztan ennyi nem megy előre,ez gond?nálunk a fog miatt is nyügi van:(
2009. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 hét múlva lesz 8 hós és még nem mászik. Kúszik úgy-ahogy, valahogy rák módjára hátrafelé közlekedik, meg négykézláb hintázik.
2009. ápr. 30. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.9 hós,mászik,és feláll,ha meg tud kapaszkodni.Ne aggódjatok,fog mászni ,minden baba másképp kezdi.Lányom 1,5 hónapig csak kúszott,hason,ment előre,már én is kétségbe voltam esve mi lesz,se ülni,se mászni,semmi,aztán egyik napról a másikra elkezdett kúszni,köv nap felállt,majd leült felállásból,szval saját tapasztalat,ha egyszer beindulnak,nem állnak le,és jaj nekünk:-)

Én már alig bírom utolérni a lányomat.Mi lesz ha menni fog!

2009. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocs,egyik napról a másika mászni kezdett,nem kúszni
2009. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!