Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig játszik egyedül...

Mennyi ideig játszik egyedül 3-4 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat játszok, foglalkozok a babámmal, de néha próbálom az egyedüli játékhoz szoktatni.

Ma is nagyon jól elvolt, körberaktam játékokkal, csörgőkkel, míg anyósom be nem jött és hozzá nem szólt...


2011. jún. 14. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

váltózó ha lát engem vagy valamelyik tesót akkor egész jól elvan ha nem akkor hamar sírás van

nem kell h játsszak vele de igényli h legalább lásson valakit maga mellet

de volt olyan is vagy 30 percet egyedül játszott és akkor döbbent rá h nincs ott senki sem :-)))


mondjuk a többi gyerekkel is ez volt .-))


mindegyik tudni szerette h a közelben vagyok vagyis látótávon belül :-)

2011. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

20-30 percet. Utána kis nyafi, odamegyek, megmondom, hogy nyugi, csak mosogatok/teregetek stb. :), megfordítom a szőnyegen vagy kicserélek egy játékot, és akkor megint van 20 percem. Még egyszer már nem tudom eljátszani ezt.

Mi nemsokára 1 hétre megyünk anyósékhoz, már most mondta, hogy ő hogy el fogja rontani. Megértem, hogy imádja, első unoka, de én rá fogok szólni, hogyha elvan a gyerek a szőnyegen, hogy hagyja. Én nem fogom hagyni.

2011. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30-40 percet el van egyedül a játszószőnyegen. Húzogatja az állatokat, tömködi a szájába. Hason fekve kinyomja magát és úgy nézelődik, nyúlkál a körülötte lévő játékokért. Aztán elunja magát, és akkor más helyre kell tenni, vagy felvenni kicsit, mellé feküdni és játszani vele. Utána megint játszik magában kb. 20 percet.
2011. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Képes akár egy órát is egyedül játszani, de csak reggel. Azért elég gyakran megnézem mivel ügyködik, de nem szólok, mert ha észrevesz, akkor már csak velem jó. :o)
2011. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon változó. Ma például 10 perc után már nyüszögött. De általában, ha nem nyűgös, akkor akár 40-50 percet is el van egyedül. Mondjuk a kiságyban a forgóval.

A hintában is 20-30 percig el szokott nézelődni.

Ha a szőnyegre teszem, akkor olyan 15 percenként vagy meg kell fordítani (bár mostanában már ő elintézi), vagy játékot kell cserélni, és akkor megint el van nélkülem is. Estefelé, vagy késő délután viszont már igényli a társaságot, fürdés előtt pl. már muszáj szórakoztatni, mert nyűgös.

Jövő héten lesz 4 hónapos.

2011. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nálunk is változó nagyon. Van hogy a járókában el van fél órát, órát de van hogy 5 percet. Délután 5-től fürdésig szinte nem lehet egyedül hagyni olyan nyűgös... Ha többen vagyunk a helységben akkor sokáig el van és figyel.
2011. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam maximum 10-15 percet volt el egyedül ennyi idős korában. Igényelte, hogy valaki mindig legyen a közelében, és lásson minket. A zenélő hintájában néha elszórakoztatta magát, de a játszószőnyeget sosem szerette. Azóta már 3 éves, de a mai napig igényli a környezete visszajelzéseit, ha valamit csinál.
2011. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!