Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol aludjon a babám?

Hol aludjon a babám?

Figyelt kérdés
Van külön szobája, de kezdetben mindenképp velünk egy szobában fog aludni,csak azt nem tudom,hogy minden este guritsam át a kisággyal együtt,reggel meg vissza a saját szobájába? Vagy egyszerűbb,ha én alszok az ő szobájában? Ti hogy oldottátok meg?
2009. ápr. 30. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőségetek külön szobára, akkor szerintem te aludjál egyenlőre az övében. Aztán ha úgy érzed, hogy készen álltok rá, akkor átmehetsz a sajátodba. Ez egyrészt jó az apukának is, aki gondolom reggel munkába indul, így nyugodtabban alhat éjszaka. Másrészt a babának is jó, hogy megszokja a saját kis birodalmát, meg valószínűleg a különválás sem fog nehezen menni.
2009. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Mi kezdettől fogva külön szobában alszunk. Persze az elején volt olyan sokszor hogy én éjszaka átmentem szoptatani és ha nehezen aludt vissza a picim akkor ott aludtam vele. Leraktam a földre egy paplant és azon aludtunk, a szájában a cicivel el tudott aludni. nem akartam egy szobában vele mert akkor nehezebb lehet átszoktatni( gondolom). meg apát se akartuk zavarni mert korán kel a meló miatt. Amúgy meg van az ágyba légzésfigyelő, nekem bevált.
2009. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az első 2 hétben aludtam a gyerekszobában

Addigra beállt az éjszakai szopik gyakorisága.

Ha meghallottam,hogy "mocorog",máris ott voltam ,áthoztam a mi szobánkba,hogy ne zavarjuk a bátyust.

Amikor megetettem,visszavittem.

2009. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs légzésfigyelőnk, igy nem akarom magára hagyni. A párom meg nem örülne,ha külön szobában aludnánk tőle. De a kicsinek se lehet jó,hogy nappal a saját szobában van,éjjel a másikban.
2009. ápr. 30. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!