Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én babám 8hetes ma! Mennyi...

Az én babám 8hetes ma! Mennyi az alvásigényük napközbe? éjjelt azt végig alussza este 9től reggel 5-6ig. Napközbe mennyit kellene hogy aludjon? Van mikor semmit nem alszik

Figyelt kérdés

de ritkaa az is mikor 4-5órát alszik estig.

miért nem tud napközbe is aludni egy kicsit?nem anyatejes már tápszeres 5hete.


2011. jún. 25. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem sír sokat?Lehet kicsit fáj a pocija, vagy mostanában elég melegek vannak, és csak úgy rohangálnak a frontok!!Szomjas is lehet, ha így van, egy kis baba víz, vagy felforralt és vissza hűtött víz nem árthat.

Meg most nyílik neki a világ,amibe annyi érdekes dolog van.

Nekem sokat csinálja még most is, hogy mikor álmos, vergődik, hisztizik és alig tud el aludni...próbáld ki találni, hogy altathatod el.Én lányom is tápos, de még mindig, néha csak cicin tud el aludni.

5hós baba anyukája

2011. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lányom 3 hónapos koráig nem aludt napközben jóformán semmit.

Azóta viszont már jól alszik nappal is.

Ő hasfájós volt, valószínű emiatt nem aludt nappal, de nem tudom. Doki szerinte vannak ilyen nappal nem alvó babák, és majd még alakul a dolog.

2011. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék a helyedben, hogy az éjszakák nyugisak. :) Nálunk nappal 1-1 órákat alszik két etetés között, de mikor nyűgösebb akkor csak felet, vagy semmit. Éjszaka 9-10-től 3-4-ig, de van amikor felrúgja és csak 1-2-ig, én nagyon örülnék a rendszeres hosszabb alvásoknak éjszaka, akkor is, ha nappal kevesebbet alszik.

9 hetes babó anyukája

2011. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babusom is ma 8 hetes!:-)) Ápr.28-án szültem. (Csütörtökön, én a heteket számolom, most még nem úgy, hogy minden hó 28-án...)Nálunk is igy zajlik az éjszaka, este 8-9 körül eszik utoljára, aztán legközelebb csak hajnalban 3-4 körül, de mikor hogy. Volt már olyan is, hogy evett du.6-kor, majd másnap hajnalban 5-kor. Már én toporzékoltam a kiságya felett, hogy mikor ébred, nem igaz, hogy nem éhes:-D De ő érzi, mikor éhes. Eszik aztán még 8 körül, és jön egy kis ébrenlét. Éjjel aludt eleget, nem kell már annyi alvás számára. Délelőtt többet van fenn, néha alszik fél-1 órákat két evés közt, délután picivel többet, de akkor azért nincs annyit fenn. Mikor milyen napja van. Mostmár ahogy nő, egyre többet lesz ébren és bizony le kell kötni a figyelmét.:-) Az én picim szopizik, ezt nem irtam az elején. Nálatok nem volt elég a tej már ilyen korán? (Kriszta)
2011. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem 3hetes korára apadt el.a sok idegeskedés elvitte...a kisfiammal voltak problémák...hol az allergiája hol a szeme volt begyulladva,a köldöke nehezen jött helyre,hólyagos kiütései voltak...stb...én tehetek rola nem szabadott volna stresszelnem de hát aggódtam érte. :( nekem ápr 30.án született.hol lax?én hajdúszoboszló
2011. jún. 26. 09:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Pfú, hát akkor megszenvedtétek az első heteket! Nem lehet kikerülni ilyenkor a stresszt, hiába próbálod magad nyugtatgatni, ha mindig van valami amin aggodalmaskodni kell. Nálam is az első két hétben olyan szivdobogás volt meg hasonló. Néha leültem, hogy meg kell nyugodnom mert nem tesz jót. Ő az első babánk és minden olyan új és meg kellett szokni, ha ki kellett mennem valamiért a szobából, szaladtam oda meg vissza, hogy ne hagyjam magára semeddig, vagy ha tudtam, valakit leültettem mellé, hogy vigyázzon rá, vesz-e levegőt stb. Ezért ne okold magad, nem tehetsz róla, nálunk nem voltak ilyen problémák mégis volt stressz. Mi Szolnoktól nem messze, Törtelen laktunk, nemrég költöztünk Kalocsa mellé Miskére. Neked első baba?
2011. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen első baba,és hát én is hasonló helyzetbe vagyok mint amit te is leírtál...ellett kapatva a kicsifiam...most meg szenvedek vele . facebookod van ott meg tudsz nézni.meg én is téged meg a babód :))
2011. jún. 26. 10:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, az én kislányom is úgy el van kapatva, hogy már szinte csak kézben akarna lenni egész nap:-) De most talán beválik nála a pihenőszék és tudok mellette mást is csinálni, nemcsak mikor alszik. Pedig még a terhesség alatt mindenkinek mondtam, hogy én nem kapatom el, dehát nem jött össze:-D Besegitett anyósom is az elkényeztetésbe:-)) Nem vagyok fenn facebookon, csak iwiwen. Te ott nem vagy fenn?
2011. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de fent vagyok iwiwen vagy is a kisfiamnak csináltam egyet!Jelölj be Kolycov Patrik és ott tudunk beszélgretni.várlak ott :))
2011. jún. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!