Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három napos láz? Ez már az lenne?

Három napos láz? Ez már az lenne?

Figyelt kérdés

Utána olvastam neten, de nem teljesen világos. Egyből magas lázzal indul a dolog, vagy a lappangási idő alatt már nyűgösködik a baba, esetleg hőemelkedés is van?

Kisfiam 2 napja nagyon nyűgös estére, nem hajlandó vacsorázni, meleg a kis feje. Éjjel 37,8-at mértem neki, kapott nurofent, kb. egy óra múlva már rendben volt, csak nagyon nyűgös azóta is.


2011. okt. 11. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányomnak este volt 38 feletti láza, adtam neki Nurofent, gondoltam, hogy csak a foga!

Na reggel mikor fel kelt, láttam, hogy valami gáz van, meg mértem a lázát és 40 foknál kirántottam belőle a hőmérőt, és be vágtam kádba és hűtő fürdőztem.Aztán uzsgyi az ügyelet.

Úgy, hogy igen..elég látványos lázzal jár, ami 3 napig alig akar múlni...

2011. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinél hogy, ez változó. Általában hőemelkedés, majd utána láz.
2011. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam pont 2 hete esett át ezen a betegségen. 38 fokos lázzal indult, akkor 1 teljes napig lázas volt, aztán 2 napig csak este 6 körül ment fel 38-ig, amúgy max. hőemelkedés volt napközben. Mikor elment a láz, akkor 2 napig kiütéses volt a derekától a nyakáig. Nálunk kihozta a torokgyulladást is a betegség.

Ha így zajlik le nálatok, akkor ez a három napos láz!

2011. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Új ajánlás a lázcsillapításról:


[link]

2011. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!