Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 7 hónapos kislányom...

Baj ha 7 hónapos kislányom este meg reggel még tápot kap, meg ha fáradt és nem akar rendesen enni a főziből v tejpépből akkor kipótolom tápszerrel?

Figyelt kérdés
Mert sokzsor már annyira fáradt h nincs türelme enni,de a tápszert megissza-ez nem olyan sűrűn fordul elő:)
2009. ápr. 30. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj! nekem a doki azt tanácsolta, hogy napi kétszer maradjon meg a tápszer 8 hós koráig. akkor ha nagyon nem kéri már, akkor elhagyhatjuk neki, illetve, ha jól fejlődik. mi hamarosan 8 hósak leszünk. reggel szigorúan tápszer, este általában tejpépet adok neki. mostanában nem eszik fényesen, mert bújik a foga, így éjszakais kel enni, ilyenkor tápszert kap. délelőtt egy kis gyümi, délben főzi, délután megint gyümi, este tejpép.
2009. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!akkor ok.....és az sem baj h néha ki kel pótolnom a főzijét tápszerrel?

Reggel este tápszer,tjzórai gyümi,ebéd főzi,uszira meg sinlac v tejpépet kap!Este is adnék tejpépet csak addigra anniyra fáradt h fürcsi és már evés közben alukál!Meg attól is tartok h mi van ha nem lesz elég neki a tejpép,tehát nem lakik jól és akkor éjjel is megébred!

2009. ápr. 30. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, mert több helyen is azt olvastam, hogy 1 éves koráig 500 ml körüli tápszert kell kapnia a babának, mert sok vitamint abból tud "beszerezni".
2009. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem próbáltad este a tejpépet üvegből adni neki? én úgy szoktam, mert ha este tápszert kap, éjjel ébred. a tejpépet kicsit több vizzel csinálom, így az aventes cumisüvegen átfolyik simán, abból szoktam megitatni, mert sokszor mi is úgy járunk, hogy szinte elalszik már közben, így viszont megissza félálomban is a teljes adagot. Főzit én néha be is szoktam sűríteni tápszerrel, főleg mikor rosszabb evő volt. így próbáltam kicselezni. keveset evett, de azért táplálóbb volt neki, mint mondjuk egy sima krumplifőzelék.
2009. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet a válaszokért,és lehet h meg fogom próbálni cumiból adni neki a tejpépet,meglátjuk:)
2009. ápr. 30. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!