Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszi már a tápszert,...

Miért nem eszi már a tápszert, miért nincs étvágya?

Figyelt kérdés
Babám 7 hónapos és egyik napról a másikra nem akarja meginni a tápszert. A szilárd ételeket is nehezem tudom bele tuszkolni...
2009. ápr. 29. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

mióta van így? ha csak néhány napja, ne aggódj rajta! Fogaival hogy vagytok? nálunk már az 5. fogacska jön, és eddig mindegyi fogánál eljátszotta ezt a "nem eszek " dolgot. Most már meg sem lepődök, hogy szinte egy hétig alig evett valamit. aztán előbújt a foga:-)

A tápszert magában már régóta nem eszi meg fiam, én mindig gyümit turmixolok hozzá, vagy üveges gyümit keverek bele, így befalja. próbáld ki esetleg, hátha nálatok is bejön a trükk!

2009. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom se evett napokig normálisan,de semmi baja nem volt, hát rábíztam,Ő tudja, mennyi kell neki...és láss csodát..kibújt egy fogacska-ettől volt.Próbálj meg lágy kajákat adni,mert fájhat nagyon az ínye.
2009. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekunk is vannak/voltak ilyen napjaink, aztán visszaállt.

Ugyancsak 7 honapos volt a babám, mikor naprol napra kevesebb tápszert ivott meg (ekkor már csak vacsira kapta meg éjszaka), aztán rájottunk, hogy kanállal meg lehet etetni, azota kap tejpépet vacsira, és ha éjszaka ébred,félálomban elfogadja még az uveget.

2009. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!