Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól "kell" lecserélni a...

Mikortól "kell" lecserélni a rácsos ágyot nagyobbra?

Figyelt kérdés
2006. okt. 27. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már ki akar belőle mászni és az egyik lábát fel is teszi a rács tetejére.Na akkor:):)
2007. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy gondolod, hogy már ki tud mászni belőle.

Én kifigyeltem és láttam, hogy mászik, akkor bementem és megkértem, hogy mutassa meg, hogyan tud kimászni és megmutatta ilyenkor nincs mentség.Ha esetleg megérti, hogy veszélyes mert kieshet és nem csinálja akkor még egy kicsit maradhat.

2007. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem minden kiságynak könnyen le lehet szedni az oldalát. Egy 15-20cm széles deszkát kell a matrac mellé felcsavarozni. Megfogja a matracot, éppen elég hogy a gyerek ne guruljon le , de át tudjon rajta mászni.


És tényleg jobb ha leszeded mintha kimászás közben kiesik. Az más kérdés hogy eleinte nehéz lesz utána aludni küldeni, mert mindig ki fog mászni az ágyból...

2009. szept. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!