Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Férjem autóját akarjuk lecseré...

Férjem autóját akarjuk lecserélni egy nagyobbra, mert ikreink lesznek júniusban és szeretnénk egy úgymond családi autót. Milyet vegyünk?

Figyelt kérdés
Fontos szempont, hogy a férjem Ausztriában dolgozik és azzal fog kimenni és hazajönni minden hétvégén. Illetve, amikor a nagyszülőkhöz megyünk majd a gyerekekkel mondjuk egy hétvégére, minden cucc beleférjen és eléggé tágas és kényelmes is legyen, mert a nagyszülők messze laknak. Kb. 500 km. Nekem itthonra hétköznapi használatra van egy kis kétajtós Renault-am. Abba egyedül elférek majd a babákkal, de utazni nem fogunk tudni.
2009. jan. 6. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtetted írni a keretet amiből gazdálkodtok. Ha azt megadod lesznek tippek is.
2009. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van fontos, hogy mennyit szántok autóra. Lehet a kétajtós autót sem ártana cserélni, hisz két babát nehéz lesz hátra berakni, csatolni stb...
2009. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez attól is függ, hogy mennyiért tudjuk eladni vagy beszámmittatni a régi kocsit, igy kb. max. 3 millió Ft-ot tudunk rászánni.
2009. jan. 6. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

pont ma jelent meg.

első válaszoló voltam

2009. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A beszámítással vigyázzatok. Először nézzetek utána neten, Autópiac magazinban, hogy mi a reális ára az autótoknak, mert amikor meglepően magas árat mondanak az nem a tényleges beszámítási ár. 3milláig újat nehéz lesz venni, ami méretben is megfelel. Ha használtban gondolkodtok, érdemes nagyon megnézni az autót, és átnézetni.
2009. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy le fogok pontozódni, de szerintem nincs ideális családi kocsi. egy 3 ajtó golffal kezdtem az anyaságot, rájöttem, hogy képtelenség betenni hátra a babát, semmi nem fért el benne rajtam kivül, pedig cingár vagyok. Most már 2 gyermekem van és egy opel astra caravánom, mondván, hogy ez aztán már jó tágas.....tévedtem. ha beteszem a babahordozót először az anyósülést kell előrehúzni, kész káosz becuccolni.borzasztó, pedig én max. 50-10 km-eket megyek a gyerekekkel de így is kicsi a csomagtartó a babakocsinak meg minden egyébnek. volt nálam kölcsön egy vw sharam, következő beruházásom egy olyan lesz. vagy chrysler voyager.
2009. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vettetek már autót?

Van egy eladó Renault Megane kombi, igazi családi kocsi.

Nem érdekel?

2009. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!