Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmondaná valaki pontosan,...

Megmondaná valaki pontosan, mi a különség a bukás és a hányás között? Van erre biztos jel?

Figyelt kérdés
Az én kislányom sokat bukik vissza, szinte az az érzésem, minden kijön, de szépen gyarapodik. Amúgy minden evés után szép kis tócsákat rak a padlóra. Az orvos szerint nincs gond. Biztos ne aggódjak?
2009. ápr. 29. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a bukás az, mikor látod, hogy nem erőlködik, nem ő köpi vissza, hanem csak úgy kifolyik a szájából. a hányás általában "sugárban" jön, erőlködéssel, ijedtséggel. Ha csak úgy visszafolyik a szájából játék közben, és tulajdonképpen tudomást sem vesz róla a baba, akkor csak bukik. Azt mondják, hogy látszólag soknak tűnhet, amekkora mennyiségeket buknak a babák, de tulajdonképpen ezek nem komoly mennyiségek. Ha gyarapszik jókedvű és jóízűen eszik, akkor nincsen vele gond, nyugi:-) próbáld minél többet büfiztetni.
2009. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszönöm!
2009. ápr. 29. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így igaz ahogy előttem írták.
2009. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a babám, a doki azt mondta, hogy semmi gond, mert ő is szépen gyarapodott. Azt mondta, hogy ő is onnan tudta, hogy merre járt a felesége a gyerekkel, hogy ott voltak a nyomok. Azt mondta, akkor hány sugárban, ha egy méterre elhány. Mert nekem volt olyan is hogy a hátam mögé bukott ahogy büfiztettem. Mondjuk az én babám kis éhenkórász volt:)
2009. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!