Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a normális súlya egy 6...

Mennyi a normális súlya egy 6 hetes babának?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
születési súly + min.fél kiló (de ez kb, mert minden baba más, pl az enyém 6 hetesen már több mint 1,5kilóval több volt)
2011. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Születési súly plusz párszáz gramm. Ilyenkor a lényeg a gyarapodás. Igazán a következő hetekben kezdődik meg a hízás.
2011. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát születési súly, amiből vesztenek, és átlagban 2hét alatt szedik vissza, utána hetente minimum 150gramm, tehát minimum 600grammal kellene többnek lennei a babádnak, mint amivel született.

Nekem egyik fiam 4710gramm volt, született 3790-nel, másik pedig 4010gramm, született 2600-zal. A kicsi sokkal gyorsabban hízott az elején főleg, de egy éves korára súlyban centiben is pontosan ugyanakkora volt, mint a bátyja. :)

2011. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én babám 1,5 kilot szedett fel addigra és azt mondta a védőnő hogy ez sokkal több mint az átlag.
2011. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én itt szoktam nézni:

[link]

2011. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ez a táblázat szerint a 2 hónapos kisfiam adatai 3 hónaposnak felelnek meg...
2011. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!