Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a mérleg jegyű kisbabák?

Milyenek a mérleg jegyű kisbabák?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

az én kisfiam igazi kis közösségi bébi! imádja a társaságot. tök jól bírja, sőt élvezi a nyüzsit. imádja ha szórakoztatják - ennek hátulütője, hogy ha kettesben vagyunk, nekem is egyfolytában "műsoroznom" kell.

most jön a foga, állandóan ölben lenne, de ez gondolom minden babára igaz :)

ja, és nagy kacagógép!

2009. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam nagyon szeretei a társaságot. Bár még csak 7 hónapos (pont ma), imádja produkálni magát. Nagyokat kacag, egyfolytában vigyorog, de nagyon tud sírni is. Séta közben szemlélődik, és "tudósítja" mit lát.

Imádnivaló kis rosszcsont!

2009. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt olvastam korábban, hogy a mérleg babák szemlélődő típusúak, zömmel nyugodtabb vérmérsékletűek.

Hát a lányomra ez nem igaz :)

7 hónapos, a kezdetektől igazán agilis baba, és nagy habitusú. Vagy nagyon jókedvű, vagy nagyon nem.

Ő is jól érzi magát társaságban és igencsak interaktív mindenkivel, mondhatni kommunikatív.

Kitartó, sőt, sajna mondhatni konok.

A problémamegoldó képessége szuper.

Nagyon jó a kézügyessége, 4 hós korától már 1 ujjal nyomogatta a gombokat a zenegépén, és mostanra már tökéletes a csipeszfogása is.

Persze neki is vannak faksznijai (persze van amit én rontottam el, de dolgozunk rajta...) pl még most is ölben ringatózva szeret elaludni, vagy hogy a zöld színű ételeket nem hajlandó megenni, úgyhogy kevernem kell mással hogy ne vegye észre mit is eszik.

A plüssjátékokat, szőrállatkákat utálja, kihajigálja az összeset az ágyából, még a plüssös tapintású ruhát se nagyon tűri meg magán.

2009. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!