Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet attól, hogy most áll át...

Lehet attól, hogy most áll át a napi 2x-i alvásról az 1-re?

Figyelt kérdés
11,5 hónapos kislányom kb. 1 hete nagyon rosszul alszik, többször felébred, dacára annak, hogy előtte már elég jól álltunk éjszaka, max. 1x kelt, most 4-5x is felsír. Az igazán nagy gond az, hogy általában fel is ébred és nem tudjuk visszaaltatni könnyen, pl. éjszaka is fél 2-től 3-ig nem aludt. A kezünkben még csak-csak, de amint érzékelte, hogy letennénk az ágyába, már sírt is. Mi lehet ez? Lehetséges, hogy már nem igényelné a napközbeni kétszeri alvást? Próbáljuk egyel kihúzni? Éhesnek nem éhes, inni szokott. Nagyon félek, mert már volt egy 2,5 hónapos nem alvós időszakunk, az nagyon megviselt mindegyikőnket, jó volna, ha nem újra kezdődne mindez! Vélemények?
2009. ápr. 29. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babóm még csak 5,5 hós, most áll át a napi kétszeri alvásra. Kicsit hosszabb ideig alszik így 1-1 alkalommal, összesen meg többet mint mikor 3x aludt. De eddig még alszik éjjel, csak tovább van fent este. Próbáld meg később lerakni. Nem bírná? Mert pl az enyém annyira szeret fürdeni, ha hulla, akkor is rugkapál és élvezi.
2009. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát szerintem inkább megpróbálom az 1x-i altatást, tegnap sikerült én sem gondoltam volna. Déltől fenn volt 9-ig, fél 9-kor volt fürcsi. Tovább már nem szeretném húzni az ébrenlétet, túl sok volna, meg mi is akkor tudunk kicsit pihenni és együtt lenni a férjemmel, ha a Manó már elaludt. Viszont fél 11-körül már mi is kidőlünk. :) Köszi a válaszod.
2009. ápr. 30. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!