Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden üveges főzeléket...

Minden üveges főzeléket kostóltatni kell a babával?

Figyelt kérdés
Már evett egy-két félét,ma a zöldborsófőzit szeretnék adni neki,még nem kapott.Először abból is csak pár kanállal?
2009. ápr. 29. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen mindig!Én három napig kostoltattam,48 orát is eláll a hűtőben.De nézd meg te is mert nem minen kajára érvényes a 3 nap.A maradékot sajna kidobtam,mert csak a negyed üveg fogyott el.De ha olyan volt a férjem megedte.Az inniket viszont a fiam is megidta a maradékot.
2009. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám az üveges főzit 2 alkalomra fogyasztja el. Én nem kóstoltatom! Imádja a zöldborsót! Sajna az üveges jobban ízlik neki, mint az én főztöm. Azért nem adom fel! Próbálok neki főzni, de olyan változatosan nem tudok...Egy fél üveggel minden ebédre bevág és utána még szopcsizik is. Olyanokat eszik, ami 5 hós kortól adható. Általában a kecskemétit veszem.
2009. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!