Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Menjek dokihoz?

Mit csináljak? Menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem,eddig 2x volt rendesen mensim,tegnapelőtt pedig 15 napra megjött,de csak 1 napig véreztem.Nagyon fáj a hasam bal oldala(Csak a BAL!),ha a bal lábamra állok,még jobban!Járásnál is igen érzékeny.Aki járt már hasonló helyzetben elmondaná mi a teendő?
2009. ápr. 29. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez,talán csak fölfázás.Szerintem menj dokihoz,és majd ird meg,ha gondolod.Petefészek gyull. is a felfázástól lehet.Kezelni kell.
2009. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, de menj nőgyógyászhoz, mert ez azért nem normális.
2009. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Feltetlen menj dokihoz! Vedekeztek a paroddal? Nehogy mehen kivuli terhesseg legyen! mennyire intenziv a fajdalom? Miota faj?
2009. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A fájdalom változó intenzitású,hol jobban,hol kevésbé.A párommal nem védekeztünk,mert szeretnénk kistesót,így a cerazettet is abbahagytam.Már nekem is megfordult a fejembe ez a méhen kívüli terhesség.Meggyőztetek,felhívom a dokit,úgyis van ma rendelés.Köszi csajok,majd írok!!!
2009. ápr. 29. 14:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál,cisztám van,amit lehet műteni kell,holnap megyek vérvételre!Teljesen kivagyok,nem gondoltam,hogy ilyen komoly!Lehet én dramatizálom túl,de rossz belegondolni, hogy itt kell 1 teljes napra hagynom az én kincsecskémet!Pedig anyósomék,anyáék is bármikor segítenek!
2009. ápr. 29. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnalom, hogy cisztad van, remelem elmulik. De mekkora, hogy muteni kell? Szoptattal, hogy csak 2x jott meg eddig? En is izgulok, mert mielott terhes maradtam volna, volt egy 7 centis cisztam, a doki kuldott volna muttetni, de elotte meg fogamzasgatlot irt, amitol 3 honap alatt 3 centisre zsugorodott. Aztan terhes maradtam es a hormonoktol elmult. Csodalom, hogy neked megis cisztad lett, foleg, hogy fogamzasgatlot szedtel.

Remelem jobban leszel es nem kell muteni!

2009. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jobbulást!
2009. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A doki zölddiónyi méretűt mondott!Amúgy még mindig szoptatok.Aki fogamzásgátlót szed,nem lehet cisztája?
2009. ápr. 30. 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat kisebb a lehetosege annak, hogy kialakul, sot, van akinek ettol mulik, mint pl.nekem. De ez nem minden esetben igaz. Hat most egy kicsit en is megijedtem, mert azt hittem, hogy ved a szoptatas is a ciszta kialakulasatol, de ezek szerint ez sem feltetlenul igaz.

Megegyszer jobbulast kivanok!

2009. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!