Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor jött meg az első...

Kinek mikor jött meg az első menstruációja szülés után? Mikor jön el az idő, hogy emiatt dokihoz menjek?

Figyelt kérdés

A kisfiam 5 és fél hónapos. Még szopik, de már jóval kevesebb a tejem. A szülés után 1 hónapig véreztem. Utána nem volt semmi. Aztán 30 napja megjött, rendes vérzés volt, mint régen, 5 napig tartott. Tegnapelőtt kellett volna újra megjönnie, de semmi. Körülbelül mennyi idő múlva állhat be újra a ciklus? Még nem szedtem soha fogamzásgátlót, és amíg szopizik a baba, nem is akarok. Tudom, hogy van olyan tabletta is, amit szoptatás alatt is lehet szedni, de nekem elég volt a hormonokból....

Lehet, hogy csak gyógyszer segítségével áll vissza a rend?

Mennyi idő után menjek dokihoz? Járt már valaki így?


2010. nov. 7. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne menj. Nekem 6 hét után megjött szülés után, utána 28 napra. Utána semmi egészen kisfiam 17 hónapos koráig. 20 hónapos még szopik. Most már beáll rendesen. Már 3x-ra jött meg.
2010. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8 és fél hónapra jött 6 hetesen feltett spirál és szoptatás mellett,azóta ugyanúgy 30 naposak a ciklusaim,mint azelőtt.Szerintem várj még,esetleg legyen otthon teszt,ha bepánikolnál:)de valószínűleg még nem állt helyre-adj magadnak időt!Minden jót!
2010. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont 9 hónapos volt a babám, amikor megjött. Mivel még szoptatok, így nem is állt be még rendesen, hanem 45-55 naposak a ciklusaim. Majd változik, ha már nem szoptatok.
2010. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 4 hetes koráig tudtam szoptatni, a gyermekágyas pontosan 5 hétig tartott. A 6 hetes vizsgálatnál írattam fel gyógyszert és vártam, hogy megjöjjön: a kisfiam pontosan 3 jónapos volt amikor nekem megjött. Azóta folyamatosan, de persze a gyógyszer miatt.
2010. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! 35 napra megjött... :D
2010. nov. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!