Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 7 kilos 9 honapos babanak...

Egy 7 kilos 9 honapos babanak hany gramm szilard etelt kell megegyen egy nap?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani. Szopik még? Az enyém kb. 100 gr-ot szopott, meg 100 gr-ot evett utána étkezésenként. De hallottam olyat is, hogy 2 üveg bébiételt bevágott a fél éves gyerek. Ha vidám, és jól alszik, akkor nem éhes.
2009. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Grammra táplálni nem szerencsés dolog, és nem is lehet.Hol vannak az Ő igényei?Egyik nap mindent megesznek,pár nap múlva alig a felét..mint az én lányom.És kiderült a turpisság:kibújt egy újabb fogacska.Ennyi idősen én fél üveg bébiételt adtam neki-mennyiségre kb.Aztán ha még enne, úgyis jelzi!1-szer adtam naponta főzeléket,mert még szopizott 3x naponta.A táplálás egyedi igények alapján kell hogy menjen,az alapokat megadja akár a Nestlé táplálási útmutatója,akár más.Ki kell tapasztalni Babócád igényeit.Nem egyszerű, és sok rugalmasságot igényel-hiszen ő sem gép-hol nagyon éhes, hol alig...kitartás!!!
2009. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!