Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jegyű baba legnehezebbe...

Melyik jegyű baba legnehezebben és a legkönnyebben kezelhető? Persze figyelembe véve, hogy minden baba más még adott jegyen belül is, de mégis?

Figyelt kérdés
skorpióról vélemények?
2009. ápr. 28. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a skorpió ismerőseim egytől egyig önfejűek, irányító típusúak. érzékeny lelkivilágúak. családszerető emberek. könnyű őket megsérteni, sokáig durcásak. a kosok makacsok, atz életben nagyon eredményesek, család összetartóak. a fiam vízöntő rendkívül talpraesett, de vele se könnyű. 1 éves, sajna több vízöntőt nem ismerek, így ez a jegy még megfigyelés alatt áll.
2009. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Skorpió vagyok.

Nem könnyű jegy, az biztos!

Kislányom (6 hónapos) is skorpió, és ennek kifejezetten örülök! Legalább fogom tudni kezelni, nem úgy, mint engem a szüleim anno.

A skorpiónak rendkívül erős az igazságérzete, makacs, szenvedélyes, családcentrikus, féltékeny, bosszúálló, elbűvölő,... blabla. Én azt vettem észre, h amit általános jellemzőnek leírnak, az 95 %-ban igaz.

Arra figyelj, a skorpió "csakazértis" típus. Ha vmit nem szabad csinálnia, ne megtiltsd, hanem türelmesen magyarázd el, h miért nem volna jó, ha azt csinálná!

2009. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is leteszem a voksom amellett, hogy a skorpió "nehéz" jegy. Számomra nagyon "jó" jegy a szűz és a mérleg. És én személy szerint nagyon jól kijövök a kosokkal is. (Ikrek vagyok.)
2009. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5 hós a lányom és skorpió ezért is kérdeztem, és kíváncsi vagyok másokra is:-) azt már tudom nem lesz vele könnyű dolgom:-)
2009. ápr. 28. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom is skorpió és most öt hónapos, de nagyon könnyen kezelhető és nagyon nyugodt baba.
2009. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Skorpió vagyok. :))) Örülök neki. Valóban 90 %-ig igaz, amit írnak rólunk, de a bosszúálló az egyáltalán nem jellemző ránk. Van 7 skorpió barátom, egyikőjük sem az. Nagy az összetatás és tiszteljük egymást. Nagy az igazságérzetünk és mind egy szálig jó humorral van megáldva. Mondjuk, ha kritizálni kell, az kiválóan megy, hamar megtaláljuk más ember gyengeségét, az tuti.

Babádnál ha hagyod, hogy maga fedezze fel a világot, akkor könnyen kezelhető. Persze, előtte el kell mondani, hogy mit gondolsz, de ne erőltesd rá az akaratodat, mert akkor tényleg "csakazértis" lesz. Inkább maradj háttérben és onnan vigyázz rá, irányítsd. Nem baj, ha hibázik, abból jobban tanul, minthogy betartsa a kérésed. Ez érvényes a játszótéri esetekre és a kamaszkorban lévő dolgokra is.

Engem így neveltek és tök jó fej lettem. :))

A szűzek sértődékenyek, a vízöntők sokat füllentenek (enyhén fogalmaztam), az ikrek egy mondaton belül mondják ugyanarról a dologról az ellenkezőjét, stb., stb.

Minden jegynek megvan a pozítiv és negatív tulajdonsága is.


Jó babázást

2009. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom ikrek, de jobb babát nem is kívánhatnék:) Egy tündér, nagyon jó kislány, semmi baj nincs vele.Nem viselte meg sem az oltás, sem a fogzás, szépen eszik mindent, szóval egy szavam sincs rá.
2009. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát a Kos babáról órákat tudnék mesélni, ha valakit érdekel. Szerintem a lehető legnehezebben kezelhető jegyek egyike, de mégis egy tüneményesen eredeti személyiség.

Skorpió babát egyet ismerek. Ő szeret a saját kis "páncéljába" visszahúzódni, de ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy visszahúzódó kisgyerek, csak mindig kivárja a megfelelő pillanatot, hogy a lehető legjobban érvényesíteni tudja az akaratát. Nem nagyon tűri, ha másképp alakul valami, mint ahogy elképzelte.

2009. ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!