Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cumilenyalásról mi a vélemén...

A cumilenyalásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem mindig van rá lehetöség hogy mosogassuk a cumit,olyankor lenyalom róla a szöszmöszt....más is csinál ilyet? Nem jó igaz? De olyan praktikus :-)
2009. ápr. 28. 18:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok a cumi nyalogatás híve,de ha nincs más megoldás,hát megteszem...pedig pótcumi és lánc is van nálunk.De az ördög soha nem alszik...így néha "nyalogatok".
2009. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
én sem nyalogatok/nyalogatnék a bacik miatt. mondjuk szerencsés vagyok, mert ha leesik a cumi, utána amúgy sem kell a babámnak.
2009. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Megengedsz egy viccet? Első babánál, leesik a cumi, te pedig bedobod a sterilizálóba.Második babánál megint leesik, te felveszed és lenyalod. Harmadik gyerek eldobja a cumit, te pedig szólsz a kutyának, hozza vissza. Bocs, de ez jutott eszembe. Az én babám, nem fogadta el a cumit, így nincs ilyen dilemmám.
2009. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Egyik gyereknél se nyaltam le a cumit, mindig vittem pót cumit a pelustáskában és egy kis üvegben vizet, ha a pót is leesne. A szánkban rengeteg baci van, ami a baba fogainak ártanak és eleve nem tartom a cumilenyalást, kanálbekapást túl jó ötletnek. 4 gyerekes
2009. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem otthon vagyunk, ahol tudom, hogy melyik felület mennyire tiszta, akkor nem szoktam visszaadni a leesett cumit, és nem is nyalom le. Apját már rajtakaptam néhányszor az elmúlt hetekben, de eddig semmi baja nem lett a lányunknak (7 hós).

Amúgy láncon lóg, ha elmegyünk itthonról, és van pótcumi nálunk mindig.

2009. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
13%
És amikor etetitek akkor se kostóltok a kanalával?
2009. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%
sem a kanalát, sem a cumiját nem veszem a számba. eszembe sem jutott. rengeteg a baci tényleg. van fertőtlenítőkendő nálunk és pótcumi. a kajájába pedig nem eszek bele:)
2009. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%
Soha eszembe sem jutott még lenyalni a babám cumiját! Az egy dolog, hogy gusztustalan, de többek között így lehet átadni azokat a bacikat is, amik a fogszuvasodásért felelősek. És ilyen baci már minden felnőttnek van a szájába, tehát így a babának is átadják azok az anyukák, akik lenyalják a cumit. Sok kisbabának már 1 évesen van szuvas foga, pont e miatt. Az ételét sem kóstolom meg, max. a saját kanalammal nyúlok bele, de csak 1-szter, amíg nem volt az én számban. Ha még egyszer bele akarok nyúlni az ételébe, akkor tiszta kanalat veszek elő.
2009. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
36%

n lenyalom...tessék most lepontozni!

Mivel néha alvocumival indulunk el ha sietünk és nem figyelek erre,akkor néha eldobja a kisfiam.És ahányszor eldobja nem vihetek annyi potcumit,különben azzal telne meg a táskám!

2009. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
Ha nyalni kell hát nyalni kell..:-) Szerintem a gyerek rengeteg koszt megeszik egy nap,nem anyu szájából fog elkapni semmit,az fix.
2009. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!