Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetes babámat megszoptatom...

12 hetes babámat megszoptatom és rá egy órára megint kéri nem tudom létezik, hogy ezért jön fel a tej szopi után belöle?

Figyelt kérdés
nem baj hogy odadom egy 1 óra mulva is a cicit neki az az igazság ez nem lehet nála reflex szerű hanem siralmasan sír ha éhes vagy ha nem adok neki cumit probáltam de nem kell neki arra gondolok hogy ezért jön fel neki a felesleges tej utána rá egy pár órára meg a megemésztett tej jön fel amit megemésztett de nem egyszer,mit tegyek ?probálom lefoglalni játszani tisztába teszem oda van figyelve rá és nem fáj semmie egyszerüen éhes...10 perc alatt 100 ml eszik vagy kevesebbet...
2009. ápr. 28. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor etesd amikor kéri. Nekem se tartotta be a lány az "időpontokat", pedig annyit csesztettek emiatt a kórházban. Ha egész nap cicit akar akkor úgy legyen, neki az a legjobb. A bukás miatt ne aggódj, majd ha szilárd kaját eszik, akkor megszűnik. Addig teljesen normális.
2009. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy eljött nála a 3 hós növekedési ugrás, azért kéredzkedik sokat a cicire - adj neki nyugodtan, ha kér
2009. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megnyugotam ,hogy nem csinálok hüjeséget.jó egészséget
2009. ápr. 28. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
én picim 15 hetes,születésétöl fogva ugy szopizik ahogy éhes,ha odaadom neki és elfogadja éhes,ha nem ,nem.Sosem mérem mennyit eszik,sokat büfizik,sokszor feljön nem is kevés túrótejföl (igy hivjuk játszásiból),de jó duci,8 kilo,és azt mondta az orvos hogy adjam neki nyugodtan amikor kéri....
2009. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyem meg husát én is ezt fogom tenni negyon nehéz ki birni a 3 orát igy hát én is ugy adom ahogy éhes...
2009. ápr. 29. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!