Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szokik le magától a...

Miért szokik le magától a szopiról egy 7 hónapos?

Figyelt kérdés

Tudok valamit tenni ellene, hogy ne válassza még el magát?

Már csak álmában fogadja el a cicit. Még legalább 1 éves koráig szeretném anyatejjel is táplálni!


2009. ápr. 28. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 9 hósan választotta el magát.Nekem semmivel sem lehetett rávenni a szopira!Üvöltött ha a szájához ért a mellem!Így aztán kisírtam magam és adtam neki teát,vizet!Kislányom 16 hósan mondott le a ciciről.
2009. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Na most felsorolom nekem mit mondott a laleche szakértő: végig kell gondolni, nem használsz e más tusfürdőt, dezodort öblítőt? nem kap e cumisüveget miután nem cicizett, esetleg ha jön a foga valahol, akkor minden poziturában meg kell próbálni hátha akkor elfogadja valamelyikben. Minden szoptatáskor be kell sötétiteni, hátha úgy becsapható és elfogadja.

Ha esetleg épp menstruáció van, akkor addig is lefejni a tejet illetve álmában szoptani.

Na nekem ezeket mondták, én már mindet kipróbáltam és semmi se használt, hetekig fejtem még próbálkoztam, hátha kéri.

És nem. Az én fiam 11 hósan lemondott a szopiról, én nagyon sírtam:) de ennyi volt:(

2009. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 éves koráig nem volt hajlandó elválasztani magát az egy borzalom volt.Szerintem a babák tudják mikor lesz elég nekik az anyatejből.
2009. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!