Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 15 hónapos. Már 1,5...

Lányom 15 hónapos. Már 1,5 hete próbálom leállítani az éjjeli szopiról. Sajna nem sikerül. Ötletek?

Figyelt kérdés

Születése´töl minden éjjel ébred 3x.Annyira jutottunk,hogy az elsö 2 ébrede´snél cirkusz utánn vissza alszik,de utánna már nem akar.Hiába alszik vissza,10 perc és fennt van.Ma is adtam neki szopizni,és már aludt is.

Ezt már nm bírom.Szeretném,ha leszokna erröl az ébrede´sekröl.

nem cumizik,nem üvegezik.eggyiket sem használja 6 hónapos kora óta.I`gy ez kilöve altatás segítésként!!!

ha valaki tudna jó ötletet adni??

Medíg tarthat ez a cirkuszolás neki a cici utánn??

Tervezzük a kistesót,eze´rt is lenne jó ha leszokna az e´jjeli felkelésekröl.


2009. ápr. 27. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktattam le róla a fiamat, hogy becsaptam. Éjjel cumisüvegből langyos vizet adtam neki. Vizet, mert eltelik tőle a gyomor és nem lesz éhes, és azért adtam langyosan,mert a tejcsi is langyos. De a te babód már nagyobbacska, gondolom este főzeléket kap, és utána szopizzon. Ha éjjel felkel, langyos víz. Lehet hogy pár napig szenvedsz vele, de miután a szervezete is észreveszi, hogy nincs kaja, nem fog felébredni. Sógornőm ilyenkor kakaót adott neki. Elrontotta, mert most már iskolás a lány és most is felkel éjjel kakaózni...
2009. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már szenvedünk 1,5 hete,de nem "akar "a felébredésröl leszolni.

Sajnos nem fogad el sem üveget,sem csöröspoharat.....

Ellöki,pfüjjög,és cirkuszol.Szinte sikít,ztán megnyugszik e´s alszik tovább.Sajnos a 3. ébredésnél már megis feszíti magát,nagyon hangos,felveri a házat...

E`s nem is alszik rendesen vissza.10 perc után ismét ébred.Már kikészít teljesen éjjel...


Vacsorára mindég jóllakik és még szopizik is alvás elött.

2009. ápr. 27. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!