Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamasszázshoz milyen olajat...

Babamasszázshoz milyen olajat vásároljak? 5 hetes a bébi.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni babáknak napraforgó olajat, de bármelyik babaolaj jó, amit a boltokban meg lehet vásárolni. Én sima Nivea Babaolajat vettem a babamasszázshoz.
2009. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is napraforgóolajat használtunk. Ha mégis drogériában veszel babaolajat, vigyázz a Johnssonsal, mert allergizál (én is viszkető kiütéseket kaptam a terhesség alatt, mert ezzel kentem a hasamat).
2009. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy. Nekünk gyógyszertári van.
2009. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi oliva olajat használunk. isteni a bőre tőle :)
2009. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi jonhson's olajat és fürdetőt használtunk, és már nagyon megbántam! Az ember azt hinné, hogy márka, és akkor jó is! Vigyázni kell, mert amelyik baba hajlamos rá, allergizálhatja! Nálunk nagyon csúnya száraz foltos lett a bőre. Azóta is testápolozni kell!
2009. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!