Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi fél üveg bébiételt eszik...

Napi fél üveg bébiételt eszik meg a kisfiam, a többi szopi. Vásároljak 1 hónapra előre annyi mennyiséget, vagy vegyek inkább egy multifunkciós robotgépet és készítsem el én magam? Eddig csak bio ételeket kapott.

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell csúcs robotgép, elég egy botmixer. Én a magam részéről azzal készítek sok mindent magunknak is, szóval nem csak a babának kellett beruházni.

Szerintem ilyenkor kár kihagyni a friss zöldséget/gyümölcsöt, ha van időd, főzz neki!


Bocs, de ezt hogy "egy hónapra előre" nem értem, elutaztok?

Egy hónap alatt sokat változhat az étvágya (úgy értem nőhet akár :o)

2010. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az 1 hónapra előre, azt úgy értettem, hogy mennyiségileg.

De szerintem is inkább a friss zöldségből és gyümölcsből a legjobb készíteni Neki. Csak nem gondoltam volna hogy elég a botmixer.


Én erre gondoltam:


[link]

2010. aug. 1. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Felesleges a csúcs kütyü, amennyit a babádnak készítessz csak fel keni a szélére, össze sem turmixolja, sok helyet foglal, kész tortúra szétszedni elmodni összerakni. Mi kaptunk de csak porosodik!

Botmixer 3000 ft amihez van a magas pohár amiben turmixolsz.

A bio is felesleges, méreg drága, kevesen veszik, sokat áll a polcokon fonyadt puha zöldségek. Egy burgonyát répával brokkolival karfiollal tökkel kelkáposztával borsóval összefőzől, ami épp otthon van, Kis főzőlével turmixolod. Később Kis husit is főzöl hozzá, majd 9 hó körül

1 evőkanál joghhurtot is turmixolhatsz bele és vegetát a főzővízbe hogy fűszeres legyen utánna meg ehet amit ti!

2010. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindent botmixerrel készítek, pedig van multifunkciós kütyüm is, de annak a keverőtájában benne marad a kaja fele, a botmixerhez pedig lehet kapni tök jó kicsi, de mély keverőtálat. Ráadásul sokkal jobb és gyorsabb, mint a kütyü. Én nem vennék a helyedben...
2010. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!